3+Kk, Klasicky zařízený Španělský dům pouhých 900m od moře, Isla Plana, Španělsko

Isla Plana, Španělsko – ID 10309
259 995 € ≈ 6 421 877 Kč
Plocha 800 m2
Dispozice 3+kk
Moře 900 m
Stav Volné
Období Celoroční

Tento okouzlující rustikální dům se nachází na rozsáhlém pozemku o rozloze 800 m² a je přímořským rájem, který čeká na své objevení. Tento klenot o rozloze 140 m², s přípojkami vody i elektřiny, nabízí klidné útočiště, které se dokonale snoubí s okolní krajinou. A co je na něm nejlepšího? Velkorysá terasa s úchvatným výhledem na moře a krajinu, která vám vytvoří scénu pro váš vlastní kousek ráje.

Interiér se pyšní třemi prostornými ložnicemi, z nichž každá je promyšleně navržena tak, aby poskytovala útulné útočiště. Koupelna je vybavena praktickým sprchovým koutem. Srdcem domu je však kuchyně v rustikálním stylu s krbem, který vyzařuje teplo a charakter. Dostatečná velikost kuchyně umožňuje vytvoření jídelního koutu, což z ní činí ideální prostor pro rodinná setkání.

V obývacím pokoji se naskýtá pohled na vysoké dřevěné trámové stropy, které mu dodávají vznešenost. Z velké terasy, která láká výhledem na moře, můžete plynule přejít do tohoto příjemného obytného prostoru.

K hlavnímu domu je připojen značný sklad o rozloze 100 m², který nabízí nekonečné možnosti. Ať už sníte o rozšíření obytné plochy, vytvoření ideálního apartmánu pro hosty nebo generování příjmů z pronájmu, tento univerzální prostor může vyhovět vašim představám. V současné době probíhá výstavba, majitel si představuje přidání dalších dvou ložnic, koupelny, obývacího pokoje a kuchyně. K dispozici je také oddělený prostor pro skladování, což zajišťuje spojení funkčnosti a flexibility.

Prostorná zahrada poskytuje plátno pro vaši venkovní oázu, přičemž vedle rozlehlé přední terasy je dostatek prostoru pro vytvoření soukromé oázy s bazénem. Celý pozemek je oplocený, což nabízí soukromí a bezpečnost pro váš klid.

Tato nemovitost představuje jedinečnou příležitost a majitel je otevřen nabídkám. Nenechte si ujít příležitost vlastnit okouzlující venkovské útočiště na pobřeží, které se nachází v malebné oblasti Isla Plana, Cartagena, Murcia.

Isla Plana, známá jako brána do zálivu Mazarrón, je skrytým klenotem, který se pyšní městskými plážemi a nedotčenými zátokami. Milovníky přírody potěší termální lázně, včetně proslulých lázní "Marrana Bath", které byly prohlášeny za kulturní památku. Isla Plana nabízí také mystické kouzlo jeskyně Cueva del Agua, která je vyhledávaným cílem zkušených jeskynních potápěčů.

Mazarrón se svými 35 km nedotčeného pobřeží je tradiční sluneční a plážovou destinací v regionu Murcia. Mnohé z jeho pláží získaly prestižní Modrou vlajku za výjimečnou kvalitu vody a služeb. Významné Q certifikáty kvality zdobí pláže jako Bahía, Bolnuevo, Castellar, Nares a Rihuete, což z tohoto regionu činí ráj pro milovníky pláží.

!

Počet podlaží
1
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
800 m2
Pozemek
798 m2
Užitná plocha
140 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
799 m2
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
7 km
Kavárna
2 km
Restaurace
1 km
Bar
2 km
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00