3+kk, Luxusní apartmán v urbanizaci, 300m od moře, La Duquesa, Španělsko

La Duquesa, Španělsko – ID 10620
232 000 € ≈ 5 787 240 Kč
Plocha 84 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/5
Moře 300 m
Stav Volné
Období Celoroční

Vstupte do luxusu s tímto úžasným apartmánem v soukromé urbanizaci, která nabízí přímý přístup na sluncem zalitou pláž. Přivítá vás vstupní hala, která poskytuje dokonalý prostor pro odložení kabátu a bot a zajišťuje laskavé přijetí vašich hostů.

Pokračujte do rozlehlého, pohodlného a světlého obývacího pokoje, který vede na úchvatnou prosklenou terasu - ideální k prostření stolu a vychutnání si jídla zalitého sluncem. Na vaše kulinářské pokusy čeká plně vybavená kuchyň se špičkovými spotřebiči, kterou pro větší pohodlí doplňuje praktická prádelna.

Ložnice jsou velkoryse prostorné, každá se pyšní vestavěnými skříněmi a jedna z nich má vlastní koupelnu pro větší soukromí a pohodlí. Výhodná poloha apartmánu nabízí přístup ke čtyřem bazénům, které vybízejí k osvěžujícímu koupání nebo opalování a jsou obklopeny svěžími zahradami. Sportovní nadšenci jistě ocení dostupnost pádlovacího a/nebo tenisového kurtu pro přátelské zápasy.

Garážové stání zajišťuje bezproblémové městské bydlení a díky přímému přístupu na pláž z urbanizace je vaše pobřežní útočiště vzdáleno jen pár kroků. Pohodlí sahá dál, protože v pěší vzdálenosti najdete řadu restaurací, barů a obchodů - tím se eliminuje potřeba auta. Gastronomické speciality města máte na dosah ruky a malebná promenáda láká k procházkám nebo oblíbeným venkovním aktivitám.

Tento apartmán je navíc prozíravou investicí, která nabízí potenciál pro výnosný sezónní nebo dlouhodobý pronájem za atraktivní ceny. Pozvedněte svůj životní styl díky tomuto výjimečnému útočišti na pláži, které v sobě dokonale spojuje komfort, pohodlí a ziskovost!

Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
84 m2
Užitná plocha
70 m2
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
170 m
Lékař
770 m
Kavárna
140 m
Restaurace
0 m
Bar
20 m
Škola/školka
210 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00