3+kk, s terasou, Torretas, Torrevieja, Španělsko

Torrevieja - Torretas, Španělsko – ID 12786
97 260 € ≈ 2 401 836 Kč
Plocha 62 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/2
Moře 3 500 m
Stav Volné

Představte si svůj nový domov na slunném pobřeží Torrevieja, v klidné lokalitě Torretas. Tento půvabný apartmán v horním patře nabízí ideální kombinaci prostorného bydlení a pohodlného venkovního prostoru.

S úžasnou plochou 62m2 a rozlehlou terasou o velikosti 70m2 je tento apartmán připraven splnit vaše bydlení na pobřeží snů. Najdete zde 2 světlé ložnice a koupelnu, které poskytují pohodlný a útulný prostor pro celou rodinu.

Orientace na východ zaručuje každodenní východy slunce, které vás budou každé ráno zahrnovat svým teplem a světlem. Vzdálenost od moře je pouhých 3,5 km, což vám umožní snadný přístup k pláži a mořským radovánkám.

Navíc, pokud toužíte po osvěžení bez nutnosti cestování, budete mít k dispozici bazén přímo v rámci komunitního komplexu. Tato rezidenční oblast nabízí klidné a bezpečné prostředí pro vaši rodinu, ať už pro trvalé bydlení nebo jako dovolenkové útočiště.

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost získat svůj vlastní kousek ráje na slunném pobřeží Španělska. Kontaktujte nás ještě dnes a pojďte si prohlédnout tento úžasný apartmán v Torrevieja.

Torrevieja je populárním turistickým městem a městem v provincii Alicante na jižním pobřeží Costa Blanca. Město je třetím největším ve své provincii po Alicante a Elche. Toto letovisko je oblíbené díky své příznivé středomořskému klimatu, krásným písčitým plážím a mnoha solným jezerům a lagunám v okolí.

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
62 m2
Užitná plocha
50 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00