3+kk, S výhledem na moře Benidorm, Španělsko

Benidorm, Španělsko – ID 6657
169 000 € ≈ 4 185 285 Kč
Plocha 86 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 16/16
Moře 1 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám apartmán s obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, terasou o rozloze 24 m2, samostatnou kuchyní, kompletní koupelnou s vanou, v budově se společným bazénem a parkovištěm, v klidné oblasti a v blízkosti všech druhů služeb. Nachází se v blízkosti všech služeb, parků, autobusového nádraží, tramvaje, farnosti San Francisco de Asis, hasičského sboru, autobusového nádraží, místní policie, sportovního centra L'illa de Benidorm, škol, jako je oficiální jazyková škola, Maestro Gaspar Lopez , mateřská škola Les Fontanelles, Els Tolls, CEIP Gabriel Miró, IES Pere Maria Orts i Bosch a lékařských center. Spotřební supermarkety, Hiperber, Mercadona, lékárny, sousední supermarkety, bary, restaurace, trafiky, banky, čerpací stanice, benzinové pumpy, soudy a dlouhá atd... . Nádherná komunikace se zbytkem Benidormu, plážemi Levante a Poniente vzdálenými jen pár minut a s dálnicí AP-7 jen krok od hotelu... . Velmi klidná, známá a nádherná rezidenční čtvrť k bydlení.

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Benidorm je jedinečné místo, kterému se z urbanistického hlediska říká španělský Manhattan. Je to atraktivní město především díky svému mikroklimatu a díky své jižní orientaci a ochraně, kterou mu poskytují hory, jež ho obklopují a nabízejí jeho obyvatelům mírné zimy a příjemná léta.

Podlaží
16
Počet podlaží
16
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
86 m2
Užitná plocha
73 m2
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
180 m
Lékař
250 m
Kavárna
110 m
Restaurace
90 m
Bar
110 m
Škola/školka
110 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00