3+kk, Skvělý apartmán vhodný jako investice, San Luis de Sabinillas, Španělsko

San Luis de Sabinillas, Španělsko – ID 10299
220 000 € ≈ 5 579 200 Kč
Plocha 94 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/4
Moře 400 m
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám úchvatný apartmán se 2 ložnicemi v přízemí u pláže a velkorysou soukromou terasou v srdci Sabinillas. Vstupte do prostorného obývacího pokoje, který plynule přechází na rozlehlou terasu a nabízí dostatek prostoru pro velkou jídelní sestavu a pohodlné posezení v obývacím pokoji. Majitel tuto venkovní svatyni vyzdobil řadou kvetoucích rostlin, které vytvářejí příjemnou atmosféru na samotě. Kuchyně stojí samostatně a je bezvadně vybavena moderními spotřebiči, což zajišťuje bezproblémový kulinářský zážitek. Tento nádherný apartmán zahrnuje dvě dobře vybavené ložnice, které sdílejí vybavenou rodinnou koupelnu se dvěma umyvadly a uklidňující vanou. Nemovitost je nabízena kompletně zařízená, včetně dalšího pohodlí v podobě vyhrazeného parkovacího místa zahrnutého v ceně. Nachází se v zabezpečené uzavřené komunitě s nepřetržitým dohledem a má přímý přístup na malebnou promenádu. Užijte si vybavení včetně dvou tenisových kurtů, osvěžujícího komunitního bazénu, dětského bazénu a okouzlujícího dětského hřiště. Svěží zahrady zdobené klidnými fontánami a lákavými lavičkami poskytují dokonalé útočiště ve stínu pohupujících se palem. Promenáda se táhne od Buenas Noches až k La Chullera a nabízí nekonečné možnosti pro nenáročné procházky.

Kousek od apartmánu se nachází rozsáhlý městský sportovní areál s řadou tenisových a paddle tenisových kurtů, vyhřívaným sportovním bazénem, omlazující saunou a lázněmi, dobře vybavenou posilovnou a řadou rozmanitých sportů a osvěžujících lekcí aerobiku pro děti i dospělé. Díky své centrální poloze láká k návštěvě nepřeberné množství restaurací a barů v okolí a prostorný obchod Lidl se nachází hned naproti přes ulici.

Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
94 m2
Užitná plocha
65 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
80 m
Lékař
50 m
Kavárna
50 m
Restaurace
0 m
Bar
10 m
Škola/školka
140 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00