3+kk v exkluzivní a atraktivní lokalitě, pouhých 50 metrů od břehu moře, Golem, Albánie

Golem, Albánie – ID 12921
112 250 € ≈ 2 844 415 Kč
Plocha 73 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/5
Moře 50 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

Apartmán o rozloze 3+kk s balkónem. O celkové ploše 73.5 m2. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Máme připravené další apartmány a rádi vám poskytneme veškeré informace, které potřebujete k rozhodnutí.

Nabízíme Vám exkluzivní příležitost pořízení apartmánu ve výstavbě, nacházejících se v atraktivní lokalitě jen 50 metrů od břehu moře. Tato budova, která bude dokončena do 24 měsíců, je stavěna podle nejpřísnějších evropských standardů, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost. Budova bude vybavena výtahy a podzemní garáží. Interiér jednotlivých apartmánů bude odpovídat vysokým standardům developera. Rozvržení apartmánů je pečlivě navrženo s důrazem na pohodlí a potřeby budoucích majitelů, přičemž každý detail je promyšlen tak, aby poskytoval maximální komfort a funkčnost. Tato nemovitost představuje vynikající investiční příležitost, protože díky své lokalitě a kvalitní výstavbě je očekáváno, že hodnota nemovitosti bude růst, a to přinese investorům značné zhodnocení jejich investice. Máme připravené další nabídky apartmánů v této budově. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace a těšíme se na vaši odezvu.

Investujte v rozvojové zemi s velmi výhodnými podmínkami a Jadranem s nádhernými plážemi jako v Chorvatsku. Teď je ta správná chvíle. Chcete ochránit vaše finance před inflací? Chcete si užívat a přitom vydělávat? Jsme české s.r.o. s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Řídíme se heslem - Náš vztah koupí nekončí, ale teprve začíná. Nabídneme vám širokou škálu poprodejních služeb (pronájem, údržba, rekonstrukce...). Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Plocha
73 m2
Užitná plocha
73.5 m2
Balkon
Ano
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00