3+kk v prestižním resortu kde se snoubí moře s horami, Palasë, Albánie

Palasë, Albánie – ID 12182
360 570 € ≈ 9 098 984 Kč
Plocha 103 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/3
Moře 300 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna

Představujeme vám exkluzivní developerský projekt na albánském pobřeží a 12 důvodů, proč byste měli zvážit právě tento projekt:

1. Ve spolupráci s vybranými bankami v Albánii možnost financování úvěrem až do výše 60 % hodnoty nemovitosti. S maximální dobou splatnosti 15 let.

2. Bezpečná investice do nemovitosti u moře s rychlou návratností díky programu bydlení spravovaného mezinárodními partnery.

3. Bezpečná investice od společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti stavebnictví za více než 25 let na albánském trhu.

4. Celoroční správa a údržba podle zahraničních zkušeností a pod dohledem zahraničních partnerů.

5. Široká škála služeb a zařízení, včetně zelených ploch a sportovních zařízení jako tenisové kurty, minigolf, fotbalová, basketbalová hřiště, a koupaliště. Bazény, bary, restaurace a supermarket v centru letoviska.

6. Premium karta poskytující slevy na vlastní zařízení hotelu v závislosti na období využívání, včetně SPA, teplého a studeného bazénu, restaurací, barů a akcí.

7. Kvalitní stavba s certifikovaným standardem A++, využívající systém Interkapet pro izolaci a hydroizolaci, nově aplikovaný na albánském pobřeží, s větráním budovy a odvětrávanou fasádou pokrytou kamenným obkladem.

8. Projekt klade důraz na nízkou intenzitu výstavby, zachování zeleně a odstupy mezi budovami, s 30-40% hustotou zastavění. Budovy jsou rozloženy v kopcích s různými výškovými úrovněmi, což umožňuje neomezený výhled směrem k moři.

9. Kromě prodeje poskytneme klientům komplexní podporu od plánování až po stěhování do nového domova. Ve spolupráci s významnými partnery v Albánii, kteří nabízejí speciální balíčky s preferenčními cenami na zařízení domova pro klienty letoviska.

10. Maximální soukromí a bezpečnost.

11. Správa celého komplexu pouze pro obyvatele a zákazníky.

12. Krása Jónského moře a právě lokalita projektu se nyní stala albánskou značkou a oblíbili si ji mezinárodní rekreanti a zahraniční návštěvníci.

Platba za nemovitost je na splátky. Třípodlažní budovy s apartmány se nachází v nejzápadnější části letoviska. Skládají se z celkem 9 apartmánů. Každý apartmán má vyhrazené parkovací místo v rámci odpovídající ceny a apartmány v přízemí mají k dispozici dvůr, který se v závislosti na apartmánu pohybuje od 70- 170 m2. Projekt se rozkládá na ploše 145 000 m2 a skládá se ze dvou velmi důležitých součástí, které zvyšují hodnotu Vaší investice:

1. Pětihvězdičkový hotel pod největší hotelovou značkou se stavební plochou 15 000 m2 a s kapacitou 180-200 pokojů, služby: SPA, krytý bazén, venkovní bazén u moře.

2. Rezidenční čtvrť tvořená vilami a apartmány.

Pokud Vás tento projekt zaujal a chcete získat další informace, neváhejte nás kontaktovat.

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
103 m2
Užitná plocha
103.02 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00