3+kk v první linii s výhledem na moře, Saranda, Albánie

Saranda, Albánie – ID 8499
113 000 € ≈ 2 754 940 Kč
Plocha 110 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/7
Moře 20 m
Stav Volné
Nabízíme vám prostorný a světlý apartmán s výhledem na moře, o rozloze 3+kk, v Saranda, Albánie. O celkové ploše 110 m2. Je situovaný v prvním patře. Dispozice je předsíň, obývací pokoj, dvě ložnice, koupelna s toaletou a dva prostorné balkony. Tento apartmán s výhledem na moře se nachází v první linii rezidencí v blízkosti pláže. Ideální pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem, jen 20m od moře.

Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Saranda je jedním z nejpůvabnějších měst albánské riviéry a během letních měsíců to vypadá, jako by se sem polovina Tirany přesídlila, aby si užila rušnou pláž a rušnější noční život podél své přímořské promenády plné davů. To, co bylo kdysi ospalou rybářskou vesnicí, je nyní prosperujícím městem, a přestože Saranda v posledních dvou desetiletích ztratila mnoho ze svého kouzla, zachovala si mnoho ze svého charismatu. Saranda je skvělou základnou pro objevování pláží v okolí, jako jsou pláže Pulebardhat, Pasqyrat, Manastiri atd., nebo můžete navštívit Ksamilbeaches a Butrint světového dědictví UNESCO, pokud máte vlastní vozidlo nebo také můžete využít taxík či MHD. Název města pochází z Ayii Saranda, raného kláštera zasvěceného 40 svatým; jeho vybombardované zbytky (včetně některých dochovaných fresek) jsou stále vysoko na kopci nad městem. Ale také malý zámek Lekursi, který nabízí nádherný výhled a dobrou restauraci nebo klášter svatého Jiří velmi dobře zachovalý a zrestaurovaný. Město se ve čtyřicátých letech během druhé světové války nazývalo Porto Edda po Mussoliniho dceři. Saranda má dobré spojení s křižníky, které přijíždějí z celého světa a Korfu (řecké město před Sarandou), v létě je pro své klima, jídlo a krásu plné turistů ze severských zemí nebo zemí východní Evropy.

Pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali, nevadí. Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán!
Podlaží
1
Počet podlaží
7
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
110 m2
Užitná plocha
110 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
40 m
Lékař
750 m
Kavárna
280 m
Restaurace
40 m
Bar
30 m
Škola/školka
510 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00