3+kk ve výstavbě, 80m od moře, s bazénem a podzemní garáží, výborná lokalita, Golem, Albánie

Durres, Albánie – ID 9238
102 320 € ≈ 2 585 115 Kč
Plocha 81 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 6/6
Moře 80 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna

Nabízíme vám apartmán o rozloze 3+kk v novém projektu ve konečné fázi výstavby, v Golem, Albánie. Celková plocha 81.2 m2. Situovaný v 6 obytném podlaží. Dispozice: předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC a balkon. Projekt nabízí podzemní parkoviště a soukromý plavecký bazén s relaxační zónou. Budova, ve které je apartmán situován se nachází cca 80m od moře. Projekt o výměře 900 m2. Budova se bude skládat z 5 obytných podlaží a bude dokončena v roce 2024. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Výborná lokalita, zde najdete vše, co potřebujete pro pohodlnou dovolenou a život: obchody, školy, restaurace a kavárny, kosmetické salony, kliniky a další.

Inzerovaná cena pokrývá všechny náklady spojené s vyřízením procesu koupě nemovitosti, včetně právního servisu, notářských poplatků (notářských daní, daně z převodu) a poplatku za advokátní úschovu.

Investujte v rozvojové zemi s velmi výhodnými podmínkami a Jadranem s nádhernými plážemi jako v Chorvatsku. Teď je ta správná chvíle. Chcete ochránit vaše finance před inflací? Chcete si užívat a přitom vydělávat? Jsme české s.r.o. s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Řídíme se heslem - Náš vztah koupí nekončí, ale teprve začíná. Nabídneme vám širokou škálu poprodejních služeb (pronájem, údržba, rekonstrukce...).

Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

etovisko Golem je menší městečko, které leží na pobřeží Albánské riviéry. Obrovskou výhodou letoviska Golem v Albánii je skvělá dostupnost a výhodná cenová dovolená Prázdninové letovisko Golem se hodí rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Klidné a zároveň zajímavé místo. Při reformě místní správy z roku 2015 se stal podčástí obce Kavaje. Oblast podél pobřeží je jednou z hlavních albánských plážových destinací, kde se nachází mnoho letovisek a hotelů. Golem zažil rychlý rozvoj.

Pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali, nevadí. Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán! Více podobných nabídek nemovitostí najdete na naších stránkách.

Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
81 m2
Užitná plocha
81.2 m2
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
50 m
Lékař
4 km
Kavárna
130 m
Restaurace
60 m
Bar
150 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00