3+kk, všestranný apartmán se společným bazénem ,Benidorm ,Španělsko

Benidorm, Španělsko – ID 6140
175 000 € ≈ 4 438 000 Kč
Plocha 95 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/4
Moře 750 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám velký apartmán v Benidormu, ve výborné čtvrti se všemi potřebnými službami, veřejnou dopravou, supermarkety. Jedná se o nemovitost o rozloze 95 m2, s výhledem na společný bazén. Má 2 velké dvoulůžkové ložnice, 1 velkou koupelnu s vanou, velkou kuchyň, plně vybavenou. Tento apartmán se nachází 750m od mořské pláže a 10 minut od centra Benidormu. Apartmán je připraven k nastěhování a díky jeho poloze je skvělý jako možnost investice.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují

Tento apartmán se nachází v oblasti Rincón de Loix Alto, v budově postavené v roce 2002 s velkým herním prostorem, 2 bazény, posilovnou, tenisovým kurtem a saunou, které nabízí oblast Rincón de Loix, volný čas, bary, restaurace jako KFC, Mariano's Bar, pizzerie Duetto ... hotely jako PALM BEACH BENIDORM, Aparthotel Lux, v blízkosti supermarketu Unide a lékárny. Také v blízkosti nemocnice Levante, pomocné kliniky El Rincón de Loix, školy Lope de Vega, Mundomar a Aqualandia.

Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Plocha
95 m2
Užitná plocha
85 m2
Parkování
Ano
Obchod
150 m
Lékař
640 m
Kavárna
150 m
Restaurace
220 m
Bar
120 m
Škola/školka
120 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00