3 Patrový bungalov s výhledem na Moře, El Campello, Španělsko

Alkabir, El Campelo, Španělsko – ID 6009
155 000 € ≈ 3 858 725 Kč
Plocha 79 m2
Dispozice 4+kk
Moře 800 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme Vám bungalov, který se nachází ve velké urbanizaci, kde je spousta zeleně, sportovišť, parkovišť, barů a restaurací, má velký bazén a přímý přístup na pláž Alkabir. Dům je bungalov o rozloze 76 m2, rozdělený do 3 výškových úrovní. V přízemí nás přivítá terasa o rozloze cca 20-25 m2 s grilem a pergolou. První patro je částečně zrekonstruované, má velký obývací pokoj-kuchyň, s imitací dřeva porcelánové kameninové podlahy, novou kuchyňskou linku, vybavenou, uspořádanou do L. V prvním patře najdeme 2 velké ložnice a 1 kompletní Koupelnu, zatímco ve druhém patře je třetí ložnice a druhá kompletní Koupelna. Celkem má dům 3 ložnice a 2 koupelny. Má také krytou terasu a solárium o rozloze asi 20 m2 s výhledem na hory a moře. Dům je připraven k nastěhování, má dvojitá okna, renovovanou kuchyň a koupelny v dobrém stavu. Nachází se v bezpečné a známé oblasti v Campello, 2 minuty od silnice N332, směrem na Benidorm-Alicante, a také vedle dálnic A7 a AP7.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují

Alicante je největší a nejvýznamnější město na pobřeží Costa Blanca a něco jako jeho neoficiální hlavní město. Provincie Alicante má přibližně 1,8 miliony obyvatel. Pro návštěvníky má Alicante několik zajímavých památek a perfektní městskou pláž. Abyste získali přehled o Alicante, je nejlepší vyrazit na velkou horu přímo v centru města, na které se nachází Castello de Santa Barbara. Velký hrad, nejvýznamnější památka Alicante, postavili již Maurové před více než 1000 lety, ale později v 7. století byl značně rozšířen. Alicante má skvělou městskou pláž. Široká Playa de Postiguet začíná přímo v centru a je dlouhá jeden kilometr. V létě je pláž docela přeplněná, mnohem více než v listopadu. Ve velkém přístavu Alicante, přímo naproti centru města, jsou jachty v celkové hodnotě několika set milionů eur. Fanoušci jachet rádi jezdí do Alicante fotit jachty, protože tady se člověk dostane docela blízko k vysněným lodím. V Alicante najdete spoustu lodí vyšší třídy. Staré město Alicante stále vypadá velmi španělsky navzdory mnoha turistům. Ceny v restauracích, tapas barech a hospodách jsou stále nízké. Hlavním bulvárem (ve Španělsku nazývaným Rambla) je Explanada de Espana, která vede souběžně s přístavem Alicante. Hned za ní ve starém městě se nachází elegantní radnice a slavná katedrála San Nicolas de Bari. Každý fanoušek španělského způsobu života by měl rozhodně zajít do velké centrální tržnice (Mercado) v Alicante. Nabízí se zde pouze jídlo. Turisticky oblíbená je zejména rybí část v podzemí a masná část v přízemí. Výběr ovoce a zeleniny je velký, kvalita vysoká a ceny nízké. Každý zde najde kousek toho co má rád.

Počet podlaží
3
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
79 m2
Pozemek
80 m2
Užitná plocha
77 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
76 m2
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
540 m
Kavárna
1 km
Restaurace
70 m
Bar
70 m
Škola/školka
500 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00