4+1, 185m2 Penthouse v centru s velkou terasou, Benidorm, Španělsko

Benidorm, Španělsko – ID 6387
280 000 € ≈ 6 984 600 Kč
Plocha 185 m2
Dispozice 4+1
Podlaží 6/6
Moře 800 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám velký penthouse v Benidorm, v centru, ve výborné čtvrti se všemi potřebnými službami, veřejnou dopravou, supermarkety. Jedná se o nemovitost o rozloze 188 m2, s velkou terasou a výhledem do centra Benidormu. Má 4 velké dvoulůžkové ložnice, 1 velkou koupelnu se sprchovým koutem. velkou kuchyň, plně vybavenou a velkou terasu, na kterou je přístup z kuchyně a jedné z ložnic. Tento apartmán se nachází 800m od mořské pláže a minutu od centra Benidormu. Apartmán je připraven k nastěhování a díky jeho poloze je skvělý jako možnost investice.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují

V blízkosti všech služeb: autobus, supermarkety Mas y Mas, Consum, zdravotní středisko Tomás Ortuño, školy Ausias March, CEIP Bautista Lledó, Nuñez de Balboa, Aitana, sportovní centrum Foyetes foietes, městský stadion Guillermo Amor, civilní stráž, nádraží vlak, Suma daňová správa a státní pokladna, park L'aigüera, radnice, benidormská klinika a mnoho, mnoho. Podkroví v centru, skutečný luxus... Neomezený výhled. V celém domě je rozvedena hudba, automatické markýzy, pergola s přenosným grilem a vše, co je venku. Domov jako málokterý jiný. Prohlédněte si ho nezávazně.

Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
4+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
185 m2
Užitná plocha
157 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
60 m
Lékař
40 m
Kavárna
70 m
Restaurace
50 m
Bar
70 m
Škola/školka
180 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00