4+kk, Apartmán pouhých 40m k pláži s výhledem na moře Benidorm, Španělsko

Benidorm, Španělsko – ID 6659
360 000 € ≈ 8 958 600 Kč
Plocha 103 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 14/14
Moře 40 m
Poplatek za služby 100 € za měsíc
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme Vám apartmán v Budově "Gemelos28" , která se nachází na jedinečném místě, na úpatí moře s nádherným výhledem na záliv. Apartmán má prostorný a světlý obývací pokoj se vstupem na terasu s působivým výhledem na Středozemní moře. Ložnice jsou útulné a komfortní s vestavěnými skříněmi. Apartmán je izolovaný jak ve zdech tak v podlaze akustickou pěnou, zaručí nerušené chvíle. Kuchyně je zařízena nábytkem a vybavena sklokeramickou varnou deskou, troubou, digestoří, pračkou, myčkou a lednicí. Koupelny jsou plně vybaveny a mají elektrický věšáky na ručníky, zrcadla, skříňky a sprchový kouty se skleněnou přepážkou. Rezidence má nejlepší společné prostory: venkovní bazén, vyhřívaný vnitřní bazén, společenský klub, posilovnu, saunu se šatnami, k dispozici jsou panoramatické vysokorychlostní výtahy, prostor pro vrátného a poplašný systém pro každý dům.

Údržba zde vyjde na 100€ měsíčně s veškerým servisem.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru vašeho nového domova je výběr toho správného místa pro vás.

Podlaží
14
Počet podlaží
14
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
103 m2
Užitná plocha
88 m2
Lodžie
Ano
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Obchod
300 m
Lékař
620 m
Kavárna
210 m
Restaurace
30 m
Bar
210 m
Škola/školka
530 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00