4+kk, Apartmán s velkou terasou a výhledem na moře, Doña Julia, Španělsko

Doña Julia, Španělsko – ID 10300
170 000 € ≈ 4 311 200 Kč
Plocha 80 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 2/2
Moře 1 400 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám tento nádherný apartmán se 3 ložnicemi a 2 koupelnami se nachází kousek od nedotčeného golfového hřiště a je důkazem vytříbeného bydlení. Má velkorysou terasu a nabízí nerušený výhled na azurovou mořskou hladinu. Tato rezidence se nachází v klidném prostředí exkluzivní uzavřené urbanizace a je útočištěm klidu. Bezvadně udržované zahrady a několik lákavých bazénů protínají krajinu a vytvářejí malebné prostředí, které vybízí k relaxaci a odpočinku. Uzavřená komunita poskytuje dodatečnou úroveň bezpečnosti a zajišťuje klid pro rodiny, zejména s dětmi na hraní. Zajišťuje bezproblémovou kombinaci bezpečnosti a pohodlí a nabízí harmonické prostředí pro všechny. Součástí nabídky je i garážové stání a praktický sklad. Toto promyšlené začlenění zvyšuje praktičnost i pohodlí a poskytuje dostatek prostoru pro drahocenné věci. Co tuto nemovitost skutečně odlišuje, je její status zbrusu nového plátna, které čeká na tahy vašeho osobního designu. Láká neomezeným potenciálem a nabízí jedinečnou příležitost vytvořit si domov svých snů. Představte si, že si každý aspekt přizpůsobíte tak, aby odrážel váš individuální vkus a styl, a vytvoříte tak obytný prostor, který bude rezonovat s vaší vizí dokonalé harmonie. Se vším Vám opravdu rádi pomůžeme.

Doña Julia je malebná pobřežní oblast v jižním Španělsku, která je proslulá nádherným výhledem na Středozemní moře a blízkostí mistrovského golfového hřiště. Nachází se na pobřeží Costa del Sol a nabízí kombinaci přírodních krás a rekreačních možností, což z ní činí vyhledávanou destinaci pro obyvatele i návštěvníky.

Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
80 m2
Užitná plocha
79 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
480 m
Lékař
1 km
Kavárna
560 m
Restaurace
40 m
Bar
40 m
Škola/školka
580 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00