4+kk, Mezonet s výhledem na moře, La Duquesa, Španělsko

La Duquesa, Španělsko – ID 9905
245 000 € ≈ 6 061 300 Kč
Plocha 165 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 1/2
Moře 1 300 m
Stav Volné

Nabízíme vám mezonet s jedinečným výhledem na moře. Tato úchvatná nemovitost se rozkládá na 2 podlažích a zajišťuje životní styl plný luxusu a klidu.

V přízemí vás přivítá diskrétní hala, která poskytuje praktický prostor pro vaše věci nebo pro návštěvy. Nezávislá, ale otevřená kuchyň s oknem navazujícím na obývací pokoj je vybavena špičkovými elektrospotřebiči, které vám umožní vytvářet kulinářská mistrovská díla. Rozlehlý a prosvětlený obývací pokoj plynule přechází na otevřenou terasu, která nabízí úchvatný výhled na moře - ideální místo pro vychutnávání drinků, ponoření se do dobré knihy nebo živé rozhovory. Toto patro doplňuje další ložnice a koupelna.

Vystoupejte do horního patra, kde najdete další dvě ložnice a dvě koupelny, z nichž jedna má vlastní koupelnu, což zajišťuje větší soukromí a pohodlí. Z jedné z ložnic je přístup na horní terasu, která vybízí k probuzení s fascinujícím pohledem na moře a k vychutnávání jedinečných výhledů.

K této rezidenci náleží dvojgarážové stání, které poskytuje bezpečné parkování pro dvě vozidla a zvyšuje tak vaše každodenní pohodlí. Klidná urbanizace, do níž se vstupuje přes zabezpečené dveře s kódem, zajišťuje klid bez rušení. Potěší vás výběr ze 4 komunitních bazénů, včetně jednoho celoročně otevřeného, který vám umožní osvěžující koupání nebo slunění dle libosti.

Objevte život plný klidu a sofistikovanosti v tomto úžasném mezonetu - kde je každý detail navržen pro dokonalý zážitek z bydlení na pobřeží. Nenechte si ujít příležitost nazvat tuto výjimečnou nemovitost svým domovem.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
165 m2
Užitná plocha
115 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Obchod
170 m
Lékař
770 m
Kavárna
140 m
Restaurace
0 m
Bar
20 m
Škola/školka
210 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00