4+kk, Moderní apartmán, skvělý investiční potenciál, 50m od moře , Torrevieja, Španělsko

Torrevieja , Španělsko – ID 12793
199 900 € ≈ 5 069 464 Kč
Plocha 87 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 1/4
Moře 50 m
Stav Volné
Období Celoroční

Výjimečný, nedávno zrekonstruovaný byt nabízí úžasnou příležitost jak pro celoroční bydlení, tak i pro investory. Pouhých 50 metrů od pláže Playa del Cura, tento nově zrekonstruovaný apartmán se 3 ložnicemi, který je připravený k okamžitému nastěhování. Ať už hledáte bydlení s mořským větrem po celý rok, nebo investiční příležitost, tento byt nabízí obě možnosti.

Byt disponuje turistickou licencí, dobrou pozicí na národních i mezinárodních portálech pro dovolenou a vysokou rentabilitou investice. Jeho prostorné rozložení, zahrnující 3 ložnice, nově zrekonstruovanou kuchyni a obývací pokoj s vybaveným balkonem s výhledem na moře, činí z něj skvělou investici s vysokým potenciálem výnosů. Navíc je byt plně připravený k okamžitému nastěhování a nabízí přístup pro osoby s omezenou pohyblivostí, zajišťující bezbariérové bydlení. Nezmeškejte tuto výjimečnou příležitost v srdci Torrevieji, vedle jedné z nejznámějších pláží ve městě.

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
87 m2
Užitná plocha
82 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00