4+kk, v pěší vzdálenosti od golfového hřiště, Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 9692
184 995 € ≈ 4 673 899 Kč
Plocha 650 m2
Dispozice 4+kk
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Využijte příležitosti celý rok hrát golf, díky lokaci domu si užijete teplo a neomezenou možnost hraní golfu i v zimních měsících.

Skvělá příležitost ke koupi vily 4+kk ve stylu Neptuno na velkém, nenáročném pozemku s bazénem, v docházkové vzdálenosti od golfového hřiště.

Neptuno Deluxe s počtem ložnic a koupelen a celkovým uspořádáním splňuje všechny požadavky. Přízemí tvoří velká stinná krytá veranda s přístupem ke vstupním dveřím. Někteří lidé se rozhodnou mít tuto část zasklenou, aby vytvořili velkou zimní zahradu/sluneční místnost. Malá vstupní hala s vestavěnou skříní.

Obývací pokoj má krb a vestavěné police. Průchodem do jídelny, která má dostatek prostoru pro jídelní soupravu. Další oblouk vede do plně vybavené kuchyně se všemi spotřebiči. Je zde dostatek odkládacích skříní a pracovních ploch. V přízemí se nachází také ložnice s manželskou postelí, vestavěnými skříněmi a velkou koupelnou. Druhá ložnice s manželskou postelí, rovněž s vestavěnými skříněmi, a rodinný sprchový kout / WC pro hosty.

Do prvního patra se vstupuje dveřmi do zádveří/kuchyně, odkud vedou vnější schody jedním směrem nahoru a druhým směrem k vykachlíkovanému bazénu. V prvním patře se nachází velká (samostatná) ložnice s manželskou postelí/dvěma oddělenými postelemi s množstvím vestavěných úložných a závěsných prostor ve skříních a druhá koupelna. Z ložnice vedou francouzské dveře na velmi velkou střešní terasu. Odtud je krásný výhled na vzdálené hory a je zde vestavěný úložný prostor.

Jedná se o velký pozemek o rozloze 650 m2 se zvýšenými zahradními zdmi, které poskytují dostatek soukromí. K pozemku je přístup pro pěší i pro automobily. S výjimkou okolí bazénu, které je vyvýšené a obložené dlaždicemi, jsou zahrady vysypané štěrkem s několika vzrostlými keři a stromy.

Vila je podsklepena, tato část by mohla být rozvinuta do dalšího obytného prostoru a v současné době je využívána jako sklad. Tato nemovitost poskytuje spoustu možností, jak si ji dotvořit dle vlastních představ uvnitř i venku.

Nemovitost se nachází v klidné oblasti na stále oblíbenějším rezidenčním Camposol Golf Development a těží ze 2 komerčních center.

Camposol se nachází 15 minut jízdy autem od krásných pláží Středozemního moře. Letiště Corvera, otevřené v lednu 2019, je vzdáleno necelých 30 minut jízdy autem a 1 hodinu do Alicante.

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
650 m2
Pozemek
651 m2
Užitná plocha
649 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
650 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00