4+kk, Vila s pozemkem o rozloze 1000m2, La Nucía, Španělsko

La Nucía, Španělsko – ID 10314
570 000 € ≈ 14 218 650 Kč
Plocha 350 m2
Dispozice 4+kk
Moře 7 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Vítejte v této nádherné samostatné vile, která se pyšní 300 m² funkčního prostoru a nachází se na velkorysém pozemku o rozloze 1000 m². Tento velkolepý dům nabízí dostatek prostoru a všestrannost, která uspokojí vaše životní potřeby.

V hlavním patře objevíte tři neuvěřitelně prostorné dvoulůžkové ložnice se vzrušující možností přidání čtvrté nebo dokonce páté ložnice na stejné úrovni. K dispozici jsou dvě plně vybavené koupelny, které vyhoví vašim potřebám, včetně koupelny s luxusní hydromasážní vanou a další s pohodlnou zástěnou a sprchovou vaničkou.

Srdcem domu je velkoryse dimenzovaná, plně vybavená a nezávislá kuchyně s galerií, která vede do přilehlé jídelny. Odtud vyjděte na zahradu, kde najdete příjemný venkovní altán - ideální místo pro pořádání grilování při fascinujícím výhledu na moře.

V přízemí této vily se nachází ne jedna, ale hned dvě jídelny, z nichž jedna sousedí s hlavním vstupním prostorem. Kromě toho jsou zde dva světlé a příjemné salonky, z nichž jeden je vybaven útulným krbem, který vytváří příjemnou atmosféru pro zimní večery. V celém domě si budete užívat pohodlí klimatizace a tepelného čerpadla, přičemž pět splitů je strategicky umístěno pro optimální regulaci klimatu. Orientace nemovitosti je jihovýchodní, což zajišťuje dostatek přirozeného světla po celý den a nabízí nádherný výhled na moře i hory.

Pro ty, kteří sní o vlastním bazénu, nabízí tato nemovitost možnost tento sen uskutečnit vybudováním bazénu v prostorné zahradě. Dále oceníte pohodlí velké dvojité soukromé garáže s kapacitou pro dvě velká vozidla, doplněné dvěma plně automatizovanými samostatnými vraty. V přízemí se nachází také místnost, která je v současné době využívána jako posilovna, a rozměrný prostor, který slouží jako sklad, ale lze jej snadno upravit pro jiné potřeby.

Pozemek i samotný dům jsou pečlivě udržované a nabízejí neomezený potenciál. Nemovitost se prodává částečně zařízená a cena je k jednání.

Tento dům se nachází v klidné a bezpečné oblasti a má výhodnou polohu v blízkosti bohaté občanské vybavenosti. V dosahu najdete lékárny, banky, supermarkety včetně Mercadona, MásyMás a Aldi, parky pro děti a domácí mazlíčky, čerpací stanice, školy, prestižní britskou školu Elian's, restaurace, bufety, Wok, zdravotní středisko Pinar de Garaita, středomořskou veterinární kliniku a rezidenci Montebello. Pulzující město Benidorm je vzdáleno pouhých deset minut jízdy autem a na letiště Alicante se dostanete přibližně za 40 minut.

Pro další informace nebo sjednání návštěvy nás neváhejte kontaktovat. Tato pozoruhodná vila nabízí výjimečné bydlení s nekonečnými možnostmi a je připravena stát se vaším vysněným domovem.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
350 m2
Pozemek
1000 m2
Užitná plocha
300 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
360 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Ostraha
Ostraha
Obchod
900 m
Lékař
1 km
Kavárna
900 m
Restaurace
280 m
Bar
810 m
Škola/školka
450 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00