4+kk, Vynikající vila se třemi ložnicemi a třemi koupelnami. Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 10123
154 995 € ≈ 3 828 377 Kč
Plocha 280 m2
Dispozice 4+kk
Moře 15 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám dům s bazénem a třemi ložnicemi.

Tato výjimečná nemovitost představuje útočiště se 3 ložnicemi a 3 koupelnami s orientací na východ. Tato rezidence, která se pyšní promyšlenými prvky, jako jsou stropní ventilátory, olejové ústřední topení a obložená podezdívka, se nachází na snadno udržovatelném pozemku.

Půvab nemovitosti, která stojí na východně orientovaném pozemku s vyvýšenými zdmi a posuvnou příjezdovou bránou, začíná již u vchodu. Zahrada s nenáročnou údržbou zahrnuje soukromý bazén o rozměrech 6x3 m2 obklopený umělou trávou, doplněný nádhernou odpočinkovou zónou s grilem. Ke vstupu do vily vedou schody na zaoblenou krytou terasu, prostor s potenciálem přestavby na zimní zahradu. Po průchodu se dostanete k hlavnímu vchodu.

Po vstupu vás uvítá příjemný obývací prostor a praktická vestavěná skříň hned za vstupními dveřmi. Prostorný otevřený obývací pokoj s jídelnou zdobí výrazný krb, olejové ústřední topení a stropní ventilátor, který se vyhřívá v dostatku přirozeného světla. Velký oblouk vás zavede do jídelního koutu a dále do velkoryse vybavené kuchyně, která se pyšní bohatou pracovní deskou, dostatkem úložných skříní, systémem filtru pitné vody a spotřebiči včetně příslušenství. Olejový systém ústředního vytápění se stará také o zásobování teplou vodou. Zadními dveřmi se pohodlně dostanete do zahrady a k bazénu.

V přízemí se dále nachází ložnice s manželskou postelí, stropním ventilátorem, radiátorem, vestavěnými skříněmi a prostornou koupelnou s plnohodnotnou vanou, horní sprchou, skleněnou zástěnou a vyhřívaným držákem ručníků. Tuto úroveň zdobí další dvoulůžková ložnice s manželskou postelí, která je doplněna stropním ventilátorem, vestavěnými skříněmi a sprchou pro hosty/rodinným WC.

Do prvního patra se dostanete po venkovním schodišti, které je přístupné ze zadních dveří kuchyně. Zde na vás čeká třetí ložnice se stropním ventilátorem, vestavěnými skříněmi a koupelnou s vanou a vyhřívaným držákem na ručníky. Francouzské dveře vedou do rozsáhlého střešního solária, odkud se otevírá úchvatný výhled. Na této terase se nachází také úložná skříň.

Venkovní prostor je promyšleně využitý a zahrnuje příjezdovou cestu, která se rozkládá na pozemku o rozloze 280 m2 a je obohacena vyvýšenými zahradními zdmi pro větší soukromí. Terasa přiléhající ke kuchyni je ideální pro stolování pod širým nebem, zatímco různá místa k sezení nabízejí dostatek prostoru pro vychutnávání španělského slunce. Podzemní stavba slouží jako cenný úložný prostor a je vybavena dlažbou a elektroinstalací. Zbytek zahrady v zadní části je obložen dlaždicemi a poskytuje ideální útočiště pro slunce.

Tato nemovitost se nachází v Camposolu, jen 15 minut jízdy autem od fascinujících středomořských pláží a okouzlujícího přístavu Puerto de Mazarron. Mezinárodní letiště Murcia (Corvera) je vzdáleno 30 minut a letiště Alicante přibližně 1 hodinu jízdy. Přijměte kouzlo této vily a využijte příležitosti, abyste si ji zařídili podle svého.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
280 m2
Pozemek
279 m2
Užitná plocha
123 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
125 m2
Parkování
Ano
Obchod
3 km
Lékař
1 km
Kavárna
3 km
Restaurace
3 km
Bar
540 m
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00