5+kk v tradičním stylu, dvě koupelny, krb, možnost garáže, El Pareton

El Pareton, Španělsko – ID 5459
109 000 € ≈ 2 696 660 Kč
Plocha 160 m2
Dispozice 5+kk
Moře 25 000 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Naprosto jedinečná terasovitá, španělská Finca se nachází ve venkovském prostředí v El Pareton a může se pochlubit úžasným výhledem na hory ze všech stran.

Tato nemovitost se 4 ložnicemi a 2 koupelnami byla současnými majiteli zachována v tradičním španělském stylu, s tradičními okenicemi na všech oknech a mnoha původními prvky, které dodávají charakter nemovitosti.

Nemovitost je přístupná hlavními předními dveřmi, které vedou do otevřeného salonku / kuchyně. V salonku je krb s hořákem na dřevo, který je ideální pro španělské zimní večery. Žulový snídaňový bar odděluje salonek od kuchyně, která má řadu skříněk a žulovou pracovní desku. Elektrická trouba a varná deska a různé bílé zboží jsou zahrnuty v ceně. Z obývacího pokoje vede také koupelna v přízemí a hlavní ložnice. Hlavní ložnice má okenice a výhled na velkou terasu a výhled na venkov. Rodinnou koupelnu tvoří vana s hlavovou sprchou a toaleta s umyvadlem.

Chodba z obývacího pokoje vede k otevřenému schodišti, které poskytuje přístup do dalších 3 ložnic a rodinné koupelny. Všechny 3 dvoulůžkové pokoje těží z vestavěných skříní a oken v tradičním španělském stylu s okenicemi, všechny s výhledem na venkov. koupelna v patře má sprchový kout, WC a umyvadlo.

V zadní části pozemku je velká vydlážděná terasa o rozloze 100 m2, která je ideální pro relaxaci a stolování pod širým nebem ve středomořském klimatu a zároveň se kocháte úžasným výhledem na hory. K dispozici je také off road parkování a dva přístavky umístěné naproti pozemku, takže dostatek prostoru pro skladování. Z hlavní terasy vede kovové schodiště dolů na malý pozemek, který lze snadno upravit a je zde prostor pro stavbu garáže.

K nemovitosti přiléhá další dům, 80 m2, který potřebuje úplnou přestavbu Ze stávající struktury můžete přidat dvě ložnice (nebo více!) dvě koupelny. Vše, co musíte udělat, je požádat o příslušná povolení a stavební licence a vytvořit si vlastní dům snů bez omezení. Pro tyto dvě nemovitosti existují nekonečné možnosti.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

El Pareton je perfektní klidné venkovské místo a jen 10 minut jízdy do oblíbené Urbanizace Camposol a 30 minut na letiště Murcia.

Počet podlaží
2
Dispozice
5+kk
Plocha
160 m2
Pozemek
157 m2
Užitná plocha
156 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
155 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00