6+kk, Mezonet se střešní terasou a panoramatickým výhledem, Estepona, Španělsko

Estepona, Španělsko – ID 10621
318 000 € ≈ 7 913 430 Kč
Plocha 210 m2
Dispozice 6+kk
Podlaží 2/3
Moře 2 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Dopřejte si ztělesnění vytříbeného bydlení v tomto elegantním mezonetovém apartmánu s 5 ložnicemi a panoramatickým výhledem na moře a hory v uzavřeném a bezpečném areálu.

Moderní otevřená kuchyň po vstupu plynule přechází do prostorného obývacího pokoje a vytváří tak atmosféru moderního luxusu. Rozsáhlá terasa u obývacího pokoje nabízí boční výhled na moře a poskytuje idylické prostředí pro grilování, stolování pod širým nebem nebo prostě jen vychutnávání letních večerů.

V přízemí se nacházejí dvě ložnice se společnou moderní koupelnou, zatímco hlavní ložnice v patře zaujme úžasným klenutým stropem, vlastní koupelnou s dvojitým umyvadlem a přístupem na velkou krytou terasu s úchvatným výhledem na moře a hory.

Další místnosti na tomto podlaží jsou ukázkou všestrannosti - elegantní kancelář s přímým přístupem na terasu a prostor pro odpočinek jako v kině, doplněný luxusní vířivkou a přístupem na terasu. Obě místnosti, zalité přirozeným světlem, mají výhled na terasu a vytvářejí atmosféru klidu.

Střešní terasa korunuje toto mistrovské dílo a nabízí ideální místo pro opalování přes den nebo pro noční vychutnávání vína pod hvězdami.

Praktičnost se snoubí s luxusem díky vyhrazenému garážovému stání a úložnému prostoru. Nedávná renovace vynikne ve zbrusu nové kuchyni a koupelnách, z nichž každá je vybavena dvojitým umyvadlem. Ekologické prvky, včetně solárních panelů, přispívají k výrazně nižším účtům za elektřinu.

Lokalita je nejdůležitější a tato nemovitost v ní vyniká. Co by kamenem dohodil od britského gymnázia Queen's, občanské vybavenosti a kousek od pláže, pohodlí je na dosah ruky. Ponořte se do dokonalé kombinace luxusu a útulnosti v tomto jedinečném mezonetu. Pozvedněte svůj životní styl - domluvte si soukromou prohlídku ještě dnes.

Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
6+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
210 m2
Užitná plocha
170 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Restaurace
Restaurace
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
0 m
Lékař
70 m
Kavárna
120 m
Restaurace
0 m
Bar
0 m
Škola/školka
0 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00