Apartmán v nově postavené menší rezidenční budově, v klidné části Vodic, pouhých 400 metru od moře

Vodice, Chorvatsko – ID 12701
440 000 € ≈ 10 949 400 Kč
Plocha 179 m2
Dispozice 5+kk
Podlaží 1/3
Moře 400 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Apartmán má celkovou užitnou plochu 147,35 m². Nachází v přízemí moderní rezidenční budovy, která obsahuje celkem čtyři byty.

Tento apartmán zaujímá celé podlaží budovy a je tvořen dvěma oddělenými jednotkami.

Každá jednotka se skládá z předsíně, chodby, dvou ložnic, koupelny, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, ze kterého je přístup na krytou terasu.

K apartmánu náleží prostorná zahrada o rozloze 130 m², která nabízí dostatek místa pro vybudování bazénu.

Budova byla postavena moderními stavebními metodami s využitím vysoce kvalitních materiálů. Mezi vybavení bytu patří kvalitní dveře a okna s hliníkovými elektrickými roletami a sítěmi proti hmyzu, bezpečnostní a protipožární dveře, vysoce kvalitní keramika ve všech místnostech, sanitární zařízení Hansgrohe v koupelně, sprcha se skleněnou stěnou a odtokovým kanálkem, podlahové vytápění po celém bytě, klimatizace ve všech místnostech, termoizolační fasáda (min. 10 cm), zábradlí na terase z tvrzeného skla a parkovací plocha pokrytá dlažbou s dvěma venkovními parkovacími místy pro tento apartmán

Budova je dokončena a byt je ihned k nastěhován

Vodice jsou velmi živé turistické městečko se spoustou restaurací, obchodů a kaváren. Nacházejí se v samém středu pobřeží Chorvatska, 12 km od města Šibenik. Okolí letoviska Vodice lemují borovicové lesy a vinice. Vodice mají kolem 9 000 obyvatel. Středozemní klima Vodic znamená, že teplota v létě je mezi 26 až 30 stupni a v zimě mezi 5 až 10 stupni. Ať se jedná o odpočinek na pláži, poznávání přírodních krás či historii a kulturu, Vodice a jejich okolí mají každému co nabídnout. Na 4 km dlouhé pláži Plava plaža (Plava znamená modrá) můžete strávit celý den (nebo i večer). Pláž byla oceněna modrou vlajkou. Tu si zasloužila pro čistotu moře a svou upravenost. Podél pláže roste hezký borový les, ve kterém se nacházejí restaurace a bary. Borovice nabízí útočiště před silným poledním sluncem. Funguje zde také škola potápění.

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
5+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
179 m2
Užitná plocha
147.35 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00