Apartmán v Premantuře, Istrie, pouhých 500 m od pláže

Medulin, Premantura, Chorvatsko – ID 12524
175 000 € ≈ 4 438 000 Kč
Plocha 53 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/2
Moře 500 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Nabízíme k prodeji krásný apartmán ve vysokém podkroví budovy s celkem 7 byty, který se nachází v klidné části obce Premantura, jen 500 m od pláže.

Byt o čisté užitné ploše 53 m² se skládá z chodby, kuchyně spojené s obývacím pokojem, dvou ložnic, dvou koupelen a terasy o rozloze 11 m². K bytu náleží i parkovací místo o ploše 17,6 m².

Obyvatelé mají navíc k dispozici společný dvůr o rozloze 1000 m².

Finanční možnosti

Nabízíme možnost odložené platby části ceny bytu. Při podpisu smlouvy se hradí 50 % z ceny a zbytek je možné splácet bezúročně ve splátkách (3-5 let).

Tato nemovitost je skvělou investicí pro turistický pronájem nebo jako rekreační objekt v blízkosti pláže.

Premantura je krásné městečko nacházející se na nejjižnějším cípu Istrijského poloostrova v Chorvatsku. Toto místo je oblíbeným cílem turistů díky své bohaté přírodní kráse, historickému kouzlu a výborné poloze u moře.

Premantura je známá především svým blízkým sousedstvím s chráněnou krajinnou oblastí Kamenjak, která nabízí překrásné scenérie, skryté zátoky, čisté moře a bohatou flóru a faunu. Kamenjak je ideálním místem pro milovníky přírody, kteří si zde mohou užívat pěší turistiku, cyklistiku, potápění nebo jednoduše relaxovat na jedné z mnoha nedotčených pláží.

Pláže v okolí Premantury jsou převážně kamenité a oblázkové, ale nabízejí nádherně čistou vodu a klidné prostředí. Mnohé z nich jsou snadno přístupné a vhodné pro rodiny s dětmi, zatímco některé odlehlejší pláže nabízejí klid a soukromí pro ty, kteří hledají únik od shonu.

Premantura má bohatou historii sahající až do antiky. Městečko je známé svými tradičními kamennými domy a úzkými uličkami, které vytvářejí autentickou atmosféru středomořského života. Místní kostel svatého Lovre z 17. století je jedním z hlavních historických památek a stojí za návštěvu.

V Premantuře a okolí najdete mnoho restaurací a taveren, které nabízejí tradiční istrijskou kuchyni. Návštěvníci mohou ochutnat čerstvé mořské plody, domácí těstoviny, lanýže a vyhlášené istrijské víno.

Kromě přírodních krás a gastronomických zážitků Premantura nabízí také různé sportovní a rekreační aktivity. V letních měsících zde probíhají různé kulturní akce, koncerty a festivaly, které přitahují jak místní obyvatele, tak turisty.

Premantura je dobře dostupná autem i veřejnou dopravou. Nachází se přibližně 10 km jižně od Puly, kde se nachází mezinárodní letiště, které spojuje tuto oblast s mnoha evropskými destinacemi. Dobré silniční spojení zajišťuje snadný přístup do města i jeho okolí.

Premantura je skvělým místem pro ty, kteří hledají klidné a krásné místo k odpočinku, s bohatou přírodní a kulturní nabídkou. Je ideální destinací pro rodiny, páry i jednotlivce, kteří si chtějí užít pravou istrijskou pohostinnost a krásy Jaderského moře.

Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
53 m2
Užitná plocha
50 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00