Apartmán v prestižním resortu, pouze 30 km od letiště a Durres, Gjiri Lalzit, Albánie

Gjiri Lalzit, Albánie – ID 10549
282 240 € ≈ 6 969 917 Kč
Plocha 89 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/3
Moře 150 m
Stav Ve výstavbě

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

Jedinečná příležitost v Albánii! Chcete vlastnit nemovitost v prestižním a bohatě vybaveném resortu nedaleko letiště? Tato skvělá investice nabízí nejen moderní životní styl, ale také vynikající potenciál pro budoucí zhodnocení.

Nabízíme vám apartmán o celkové ploše 89.6 m2, situovaný v 1 patře, v novém projektu, který se nachází v zátoce Lalesi, 40 km od Tirany, 35 km od letiště Rinas a 30 km od města Durres. Dispozice: obývací pokoj, ložnice, koupelna s WC a balkon o ploše 15.5 m2. Resort plánuje své dokončení v březnu 2024.

Umístění projektu do nejsevernější části Lalezi bylo zvoleno pro jeho bohatství zeleně a přírodní krásy. Jedním z hlavních úspěchů projektu je harmonické sladění s přírodou. Architekt se zasadil o propojení přírodních a architektonických prvků, čímž vytvořil harmonickou konstrukci mezi stromy a architekturou.

Součástí resortu jsou i společné prostory pro zábavu či služby (nákupní zóny, dětská hřiště, sportovní koutky, bazén atd.), stejně tak prostory jako pozemní komunikace, vjezdy do areálu atd. vyžadující údržbu, úklid, osvětlení atd. To s sebou samozřejmě nese i měsíční platbu od každého majitele, aby byl resort vždy udržován a v co nejlepším stavu.

V resortu budou k dispozici následující služby:

- Vyhrazená pláž

- Vily budou mít kompletní klimatizaci (multisplitová klimatizace)

- Plocha pozemku bude v listu vlastnictví

- Vybavení bude all inclusive, finanční balíčky a služby 24 hodin denně, aby měli zákazníci soukromí a pohodlí.

- V každé budově budou instalovány bezpečnostní kamery pro bezpečnost vaši i vaší rodiny.

Více informací o projektu v RK nebo na webových stránkách Mojenemovitostumore.

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
2+kk
Plocha
89 m2
Užitná plocha
89.6 m2
Balkon
15.5 m2
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
3 km
Lékař
3 km
Kavárna
1 km
Restaurace
0 m
Bar
890 m
Škola/školka
900 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00