Apartmány v novostavbě Alhama Nature Resort, Španělsko

Condado de Alhama, Španělsko – ID 10665
159 500 € ≈ 4 055 288 Kč
Plocha 123 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/4
Moře 15 000 m
Stav Volné
Období Celoroční
Ponořte se do luxusu v Alhama Nature Resort

Objevte jedinečnou kvalitu v nádherných apartmánech resortu Alhama Nature Resort. Tyto domy, obohacené několika společnými bazény, terasami, letními kuchyněmi a parkovacími místy, jsou důkazem bohatství.

Apartmány se rozkládají na čtyřech podlažích a jsou přístupné výtahem a nabízejí dispozice se dvěma a třemi ložnicemi a dvěma koupelnami. Penthousy mají úchvatná solária s panoramatickým výhledem. Přízemní varianty se mohou pochlubit třemi ložnicemi a soukromými zahradami.

Střešní solária jsou vybavena letní kuchyní s elektrickou zásuvkou na ledničku, předinstalací pro pračku, porcelánovým dřezem se skříňkami s posuvnými dveřmi a šedou žulovou pracovní deskou s obkladem.

K nejvýznamnějším specifikacím apartmánu patří:

Hliníkové tesařské konstrukce s tepelnou úpravou v sofistikovaném tmavě hnědém odstínu s přerušením tepelného mostu a dvojitým zasklením.
Fasáda vytvořená z jemné smetanové malty, zdobená reverzně lakovaným vinylovým nátěrem a keramickým obkladem s efektem dřeva. Interiéry zdobí hladká bílá barva. Bezpečnostní zábradlí z čirého dvojitého skla na balkonech. Ložnice zdobí hliníkové okenní žaluzie.
Keramické obklady, včetně podlah, teras a velkých obkladů stěn v koupelně a kuchyni. Béžové a dubové obklady s efektem dřeva v koupelnách. Umyvadla se zrcadly a stropními svítidly, doplněná halogenovými stropními svítidly.
Černé ocelové směšovací baterie, bílé sanitární předměty značky Roca nebo podobné značky zavěšené na stěnách. Černé ocelové nástěnné sprchy. Skleněné sprchové panely, volitelně s čirým nebo matným povrchem a černými rámy. Bílé vnitřní truhlářské výrobky s černými úchyty. Modulární šatní skříně vybavené zásuvkami a policemi.
Zesílené hlavní dveře pokovené DM a opatřené bezpečnostním nátěrem, doplněné zámky. Integrované kuchyňské spotřebiče včetně chladničky s mrazničkou, indukčního sporáku, vyvýšené trouby a mikrovlnné trouby, odsavače par a myčky nádobí. Antracitové kuchyňské skříňky a keramické pracovní desky s efektem kamene.
Aerotermální kotel pro ohřev teplé užitkové vody, solární podpůrný panel, předinstalace pro kanálovou klimatizaci v obývacích pokojích a ložnicích. TV a telefonní body v obytných místnostech a ložnicích.
Elektrické zásuvky v antracitové barvě od značek Siemens, Simon nebo podobných. Vnější a vnitřní osvětlení (kromě dekorativních světel). Napájecí a anténní body v soláriích a na terasách. Vývody vody v soláriích a na terasách.
Vyhrazená venkovní parkovací místa. Šestimístné výtahy z přízemí do třetího patra. Společné bazény s podvodním osvětlením měnícím barvu, sprchami, lehátky a slunečníky. Nabíjecí místa pro elektromobily.
Tyto pozoruhodné novostavby se nacházejí v zavedeném komplexu Polaris World v Condado de Alhama, pouhých 20 minut od nádherných pláží a zátok Mazarrónského zálivu.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat a objevte své vysněné místo u moře!

Letovisko se může pochlubit rozmanitými možnostmi stravování, místní občanskou vybaveností v nákupním centru Al Kasar, pekárnou, supermarketem, který funguje 7 dní v týdnu, sportovními zařízeními a exkluzivním golfovým hřištěm Jacka Nicklause. Condado de Alhama je vyhledávaným rekreačním a golfovým útočištěm na pobřeží Costa Cálida. Díky mezinárodnímu letišti Murcia (Corvera) vzdálenému 30 minut jízdy a Alicante dosažitelnému přibližně za hodinu je toto letovisko snadno dostupné. Postavený v blízkosti zálivu Mazarrón, který je proslulý svým nedotčeným pobřežím táhnoucím se v délce více než 35 km, je ztělesněním pobřežního půvabu.
Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Plocha
123 m2
Užitná plocha
98 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
120 m
Lékař
5 km
Kavárna
90 m
Restaurace
100 m
Bar
110 m
Škola/školka
5 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00