Byt k nastěhování v novostavbě v prestižní lokalitě, Privlaka, 70 m od moře

Privlaka, Chorvatsko – ID 12030
313 200 € ≈ 7 756 398 Kč
Plocha 78 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/3
Moře 70 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Nabízíme vynikající byt k prodeji v dokončené novostavbě, která je připravena k nastěhování.

Tato budova se nachází pouhých 70 metrů od moře a tento byt nabízí částečný výhled na moře.

Jedná se o byt v prvním patře s dispozicí, která zahrnuje chodbu, ložnici, ložnici s vlastní koupelnou, další samostatnou koupelnu, kuchyň propojenou s jídelnou a obývacím pokojem a zastřešenou terasu. Čistá užitná plocha bytu včetně terasy činí 73,30 m2. K bytu náleží také 2 parkovací stání.

Celková čistá užitná plocha tohoto bytu včetně veškerého příslušenství dosahuje 78,30 m2.

Celý objekt se skládá z 6 bytů. Tato nemovitost se nachází pouze 1,2 km od centra města Privlaka.

Byt byl postaven z tepelných cihelných bloků a fasáda je zateplena polystyrenem o tloušťce 10 cm. Podlahové krytiny tvoří dlažba. Okna jsou vybavena PVC rámy s třívrstvým sklem, žaluziemi a sítěmi proti hmyzu. Obývací pokoj a ložnice jsou klimatizovány. V celém bytě je elektrické podlahové vytápění. Vstupní dveře bytu jsou zabezpečeny proti vloupání a protipožární.

Tato nemovitost má předpokládaný energetický průkaz A+.

Lokalita Privlaka je malebné rybářské a turistické městečko pouhých 15 minut jízdy od Zadaru. Privlaka se nachází na rozlehlém písečném poloostrově mezi městem Nin a ostrovem Vir. Průzračné moře a dlouhé, mělké písečné zátoky jsou ideální pro relaxaci. Toto místo nabízí veškeré potřebné zázemí pro kvalitní život včetně obchodů, restaurací, pošty a polikliniky. Milovníci sportu a rekreace najdou své kouty ráje v okolních osadách, kde je možné provozovat vodní sporty jako plachtění nebo surfování. Privlaka je skvělým místem pro klidnou a odpočinkovou rodinnou dovolenou ve středomořském stylu

Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
78 m2
Užitná plocha
73.3 m2
Terasa
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00