Byt v centru Puly na prodej, špičkově zařízený

Pula, Chorvatsko – ID 12046
220 000 € ≈ 5 474 700 Kč
Plocha 72 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/4
Moře 1 500 m
Stav Volné
Období Celoroční

Byt 70,58 m2 v prvním patře, sestává z obývacího pokoje, kuchyně s jídelním koutem, 2 ložnic, komory, koupelny a chodby.

K bytu náleží sklep 18 m2 a garážové stání.

Byt je po kompletní rekonstrukci a zařízený. Kategorizované a ve funkci pronájmu.

Topení a chlazení klimatizace, ústřední topení.

Vhodné pro turistiku i rodinný život. Blízko centra, školka, škola.

Prodávám s veškerým nábytkem a spotřebiči. Připraveno k nastěhování.

Největším istrijským městem je Pula, která má 65 tisíc obyvatel. Je hospodářským a kulturním centrem poloostrova. Dále je významným obchodním a vojenským přístavem ležícím v chránění zátoce Istrijského poloostrova, ve které jsou i menší ostrůvky jako Uljanik, Sveti Andrija a Sveta Katarina. Nachází se zde důležitá průmyslová odvětví jako je textilnictví, sklárenství a loděnice. Pula patří k důležitým chorvatským dopravním uzlům. Je zde letiště, vytížená železniční trať a křižovatka silnic, které spojují pobřeží se středem Istrie a Pulu s Rijekou. Významný je i osobní přístav, ze kterého vyjíždí lodě do Benátek.

Kvůli krásným památkám sem turisté podnikají výlety i ze vzdálenějších letovisek. Ve městě je totiž řada snadno přístupných římských a středověkých památek. Mezi nimi vyniká dobře zachovaný amfiteátr, který zde postavili Římané.

Pokud se rozhodnente v Pule strávit svoji dovolenou, tak bude vyhovovat zejména sportovně založeným jedincům a těm, kteří se rádi baví. Když vás přestane bavit slunění na pláži a místní památky, vydejte se na procházku do zdejšího rušného přístavu, kde uvidíte vysoké jeřáby a obrovské nákladní lodě. Díky tomu poznáte každodenní život místních obyvatel.

Pula patří k významným a velkým turistickým střediskám na Istrii. V samotném městě není žádné nábřeží, kde by se dalo koupat. Proto se budete muset vydat jižním a jihozápadním směrem (Veruda, Verudela, Zlatne stijene) od centra nebo severozápadně (Puntižela). V těchto částech jsou postaveny také velké hotelové komlexy. V dnešní době jsou buď nové, nebo zrekonstruované. Nemusíte se obávat, že budete odříznuti od městské zábavy, protože do města jezdí autobusy.

Podlaží
2
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Plocha
72 m2
Užitná plocha
70.58 m2
Lodžie
Ano
Garáž
Ano
Sklep
Ano
Obchod
50 m
Lékař
140 m
Kavárna
220 m
Restaurace
230 m
Bar
70 m
Škola/školka
150 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00