Dům 3+kk, s bazénem, krbem i dalším potenciálem, Camposol

Camposol, Španělsko – ID 5819
204 995 € ≈ 5 173 049 Kč
Plocha 675 m2
Dispozice 3+kk
Moře 15 000 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi tuto mimořádně dobře udržovanou vilku s 11x5 privátním bazénem, upravenými zahradami, soukromým parkováním s přístřeškem pro auto.

Tato vila ve stylu Neptuno Ruby má tolik co nabídnout s velkou zimní zahradou/slunečním salonkem se skleněním, skvělým pro zimní měsíce a otevřenou v létě, velkým sklepem s elektřinou, připravený k přestavbě na další ubytování a střešní terasou s úžasným výhledem na hory.

Nemovitost je přístupná přes kovovou bránu do přední štěrkové / upravené plochy, kde se nachází bazén a terasa. To vede do přední části pozemku. Pár schodů vede do světlé a vzdušné zimní zahrady/opalovacího salonku se stropním ventilátorem. Tento jihozápadně orientovaný pokoj je ideálním místem pro posezení a relaxaci. Hlavní vstupní dveře vedou do salonku. Za hlavními dveřmi jsou dvoukřídlé šatní skříně. V salonku je krb s hořákem na polena a nechybí ani stropní ventilátor a plynové topení, které zajistí váš komfort po celý rok. Podloubí vede do jídelny a další podloubí do kuchyně. Prostorná kuchyně má řadu nástěnných a spodních skříněk a spoustu pracovního prostoru. K dispozici je elektrická trouba a plynová varná deska a různé bílé zboží. Dveře z kuchyně se otevírají do boční zahrady a schody vedou na střešní terasu s úložnou skříní. Odtud jsou úžasné výhledy na hory ze všech stran.

Na vzdálenějším konci salonku vede klenutý průchod do dvou dvoulůžkových pokojů a sprchy. Hlavní ložnice má klimatizaci a stropní ventilátor. Je zde šatna se skříněmi, koupelna s vanou s hlavovou sprchou, vyhřívaným věšákem na ručníky, WC, bidetem a umyvadlem. Ložnice dvě má dvojité vestavěné skříně, klimatizaci a stropní ventilátor. Z ložnice je přístupná koupelna, která se skládá ze sprchového koutu, WC, umyvadla na ruce a topení nad dveřmi.

Na vnější straně pozemku jsou okrasné štěrkové plochy, které byly upraveny ovocnými stromy a dlaždicemi, a otevřená terasa pro relaxaci a užívání španělského slunce. K dispozici je další krytá plocha, která vám poskytne stín před živly, ideální místo pro stolování pod širým nebem a pro přijetí středomořského životního stylu.

Je zde velký bazén 11x5m2 se schůdky a zastřešením bazénu. K dispozici je také venkovní sprcha a osvětlení a krytý vstup do sklepa. Nemovitost má kolem vily dekorativní kamenný obklad, který jí dodává dostatek charakteru.

Sklep má přirozené světlo díky již osazeným oknům. Potenciál je fantastický, protože celý povrch nemovitosti byl kompletně vybetonován a instalována elektřina, prostor je připraven k položení a převedení na cokoli, co si přejete.

Na straně pozemku je dvojitá brána, která ústí na zpevněnou příjezdovou cestu pro jedno vozidlo s krytým přístřeškem.

Nemovitost se nachází v klidné oblasti na stále oblíbeném golfovém hřišti Residential Camposol. Camposol (země slunce) leží v přirozeném, širokém údolí a je obklopen různými horskými pásmy a nádhernou otevřenou, zvlněnou krajinou. Camposol těží z 18jamkového golfového hřiště.

Camposol těží ze dvou obchodních center, obě s různými supermarkety, obchody, veterináři, optikou, kadeřnictvím, zubařem, bankami, poštou, bary a restauracemi, včetně indických, čínských, španělských, anglických, italských a bulharských . K dispozici je také zdravotní středisko, lékárna a komunitní centrum a samozřejmě 18jamkové golfové hřiště a klubovna, kde se koná spousta společenských akcí, živá hudba atd. Dětský park a samostatné fotbalové hřiště.

Camposol je snadno přístupný, 15 minut jízdy od pláže Med a přístavu Puerto de Mazarron. Je to 30 minut na letiště Corvera (Murcia) a 1 hodinu do Alicante.

Počet podlaží
1
Dispozice
3+kk
Plocha
675 m2
Pozemek
674 m2
Užitná plocha
673 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
672 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
2 km
Lékař
1 km
Kavárna
2 km
Restaurace
2 km
Bar
2 km
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00