Dům na pláži s fascinujícím výhledem na moře, La Azohia, Španělsko

La Azohia, Španělsko – ID 10658
589 900 € ≈ 14 594 126 Kč
Plocha 664 m2
Dispozice 4+kk
Moře 150 m
Stav Volné

Buďte jako první na pláži!

Představujeme mimořádnou vilu na pláži v žádané lokalitě La Azohía, San Ginés! Tato nádherná vila o rozloze 153 m2 se půvabně rozkládá na velkorysém pozemku o rozloze 664 m2 a může se pochlubit 3 ložnicemi, 2 koupelnami (včetně 1 en-suite), prostorným obývacím pokojem s jídelnou, který zdobí útulný krb, plně vybavenou kuchyní a fascinujícím výhledem na moře. Součástí tohoto pozoruhodného balíčku je také praktická garáž.

Poloha této nemovitosti je skutečně výjimečná a vysloužila si pověst jedné z nejžádanějších oblastí v obci Mazarrón. San Ginés je proslulé svou klidnou atmosférou a nabízí přímý přístup k moři a malebné promenádě. Okolí nemovitosti zdobí rozsáhlé upravené plochy, doplněné garáží a dostatkem parkovacích míst v zadní části. Přední zahrada se pyšní úchvatným výhledem na moře a přímým přístupem na pláž a promenádu. Navíc zde existuje potenciál pro přistavění soukromého bazénu, který tento přímořský ráj ještě více umocní.

Po vstupu do vily vás přivítá světlý a prostorný obývací pokoj s jídelnou s okouzlujícím krbem a panoramatickým výhledem na moře a vaši svěží zahradu. Obývací pokoj s jídelnou plynule přechází do prostorné verandy, kde si můžete vychutnat stolování pod širým nebem při pohledu na moře. Plně vybavená kuchyň se pyšní otevřeným obloukovým oknem do jídelny, které vám při přípravě pokrmů umožní vychutnat si výhled na boční zahradu.

Do ložnic se pohodlně dostanete přes prostornou chodbu a každá z nich je vybavena vestavěnými skříněmi. Všechny tři ložnice mají velkorysé rozměry a pro větší pohodlí jsou vybaveny stropními ventilátory. Hlavní ložnice vyniká úchvatným výhledem na moře a zahradu a má luxusní koupelnu se sprchou. Druhá koupelna je stejně prostorná a je vybavena sprchovým koutem.

Tato nemovitost nabízí nejen lákavý pobřežní životní styl, ale skrývá v sobě také obrovský potenciál pro zvýšení své hodnoty přidáním soukromého bazénu, což z ní činí výjimečnou investiční příležitost. Jeho vynikající pobřežní poloha zaručuje nekonečné možnosti vyhřívání se na slunci, užívání si pláže a dokonce i generování příjmů z pronájmu.

La Azohía, kde se tato nemovitost nachází, je proslulá svými křišťálovými vodami a úžasnými přírodními krásami, vysoce ceněnými milovníky potápění. Na pláže pečlivě dohlíží pečlivě zrestaurovaná věž Santa Elena, která je zapsána na seznamu kulturního dědictví. Tyto pláže La Azohía hrdě uchovávají nejlepší středomořské námořní tradice. Nedaleké restaurace lákají vaše chuťové pohárky na lahodné místní mořské pochoutky.

Jak je patrné, díky své vyhledávané pobřežní poloze představuje tato lokalita pozoruhodnou příležitost k pořízení nemovitosti, v níž si můžete dopřát slunce a moře nebo do ní prozíravě investovat. Nenechte si tuto příležitost uniknout a prozkoumejte nádherné pláže Mazarrónu s certifikátem kvality Q, jako jsou Playa de Bahía, Playa de Bolnuevo, Playa del Castellar, Playa Nares a Playa de Rihuete. Vychutnejte si pobřežní bydlení v jeho nejlepší podobě!

Počet podlaží
1
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
664 m2
Pozemek
665 m2
Užitná plocha
153 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
160 m2
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
7 km
Kavárna
2 km
Restaurace
330 m
Bar
330 m
Škola/školka
740 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00