Dům s garáží, jen 350m od moře, Torrevieja Španělsko

Torrevieja , Španělsko – ID 12783
137 260 € ≈ 3 395 812 Kč
Plocha 84 m2
Dispozice 3+1
Moře 350 m
Stav Volné

Tento půvabný dvoupatrový městský dům nabízí dokonalou rovnováhu mezi pohodlím a středomořským stylem. Nachází se pouhých 350 metrů od pláže Acequión a nabízí vám možnost užívat si mořský vánek a slunce po celý rok.

Díky jihovýchodní orientaci začíná každý den teplým slunečním světlem, které osvětluje vnitřní i vnější prostory. Dům má dvě terasy, jednu na každém patře, které vás zvou k relaxaci, užívání si a odpočinku.

Uvnitř nabízí dům dva venkovní prostory, kompletní koupelnu v horním patře a toaletu v přízemí. Prostornou jídelnu a samostatnou kuchyni. Stejně tak má zadní dvorek, kde si můžete grilovat s přáteli a rodinou.

Nemovitost má uzavřené garážové stání, které je rozděleno na garáž a sklad, takže si můžete bezpečně zaparkovat auto a uložit své věci a věci z pláže.

Ať už hledáte trvalé bydlení, dovolenou nebo investici, tato nemovitost je jedinečná příležitost k životu u moře v jednom z nejvyhledávanějších cílů na Costa Blanca.

Nenechte si ujít tuto příležitost žít středomořský sen v Torrevieji! Kontaktujte nás ještě dnes, abyste si domluvili prohlídku a objevili svůj nový domov u moře!

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

Počet podlaží
2
Dispozice
3+1
Plocha
84 m2
Pozemek
83 m2
Užitná plocha
82 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
75 m2

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00