Dům s třemi apartmány, 50 m od moře ve Baška Voda

Baška Voda, Chorvatsko – ID 11769
262 000 € ≈ 6 625 980 Kč
Plocha 110 m2
Dispozice jiný
Moře 50 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme k prodeji třípatrový dům s třemi apartmány, každý v jednom patře o rozloze 26 m2.

Tyto apartmány jsou ideální pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří chtějí strávit dovolenou společně. Jsou plně vybavené a nabízejí nádherný výhled na moře nebo hory z krásné terasy o velikosti 30 m2, stejně jako balkony s výhledem na moře.

Pláž je vzdálena pouze 50 metrů od nemovitosti, a můžete si užívat i výhled na horský masiv Biokovo.

Ohřev vody je zajištěn vlastními solárními panely, elektřina se plací jednou ročně (cca 450 eur), pitná voda teče z kohoutku (z pohoří Biokovo, a je velmi chutná), je zde městská kanalizace a odpadky jsou vyváženy každý den.

Město je velmi kultivované a čisté, a nachází se v klidné ulici. Zde na jihu (v srdci Dalmácie) není zima ani sníh; nejnižší teploty v noci v lednu dosahují +5 stupňů Celsia a přes den se obvykle pohybují kolem 23 stupňů Celsia. Teplota moře je minimálně +18 stupňů Celsia, což je ideální koupání po celý rok.

Dům generuje čistý příjem 20 tisíc eur ročně a má stabilní zákazníky; již je zamluveno 35% rezervací na tento rok.

Dům se prodává kompletně zařízený včetně veškerého vybavení.

Baška Voda je malebné přímořské městečko na Makarské riviéře v Chorvatsku, ideální pro ty, kteří hledají krásné pláže, čisté moře a slunečné počasí. Nabízí mnoho atrakcí pro turisty, včetně nádherných oblázkových pláží obklopených borovicemi s výhledem na Biokovské hory, archeologického muzea a národního parku Biokovo pro pěší túry s úchvatnými výhledy na Jaderské moře. Město je také známé svou vynikající chorvatskou kuchyní, nabízející tradiční speciality jako je pečené jehně, ryby a mořské plody, a místní vína a olivový olej. Bez ohledu na to, co hledáte na dovolené, Baška Voda má co nabídnout - spojení krásy přírody, bohaté historie a pohostinnosti místních obyvatel.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 2 lidé
Proces nákupu v Chorvatsku Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Počet podlaží
3
Dispozice
jiný
Výhled na moře
Ano
Plocha
110 m2
Pozemek
100 m2
Užitná plocha
110 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Zastavěná plocha
25 m2

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00