Dvě nemovitosti, top příležitost, bazén, parkování, Ramonete

Puerto de Mazarrón, Španělsko – ID 5400
397 000 € ≈ 10 093 725 Kč
Plocha 1552 m2
Dispozice atypický
Moře 5 000 m
Stav Volné
Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nenechte si ujít tuto vzrušující příležitost ke koupi úžasného dua nemovitostí 2 za 1 v nádherné Ramonete. Užijte si nádherný výhled na moře a velkorysý pozemek o velikosti 155 m2, stejně jako vzrušující venkovní prvky, jako je bazén 8x5, gril, zeleninová zahrada, sklad, ovocné stromy a dostatek parkovacích míst.
První dům zahrnuje:
Čtyři ložnice.
Dvě koupelny.
Úschovna.
Kuchyně.
Obývací pokoj.
Na rozdíl od druhé nemovitosti by tento první dům potřeboval trochu zlepšit a aktualizovat, což z něj činí vzrušující projekt redesignu.
Druhá nemovitost má verandu a je rozdělena do dvou podlaží s vnitřním schodištěm. Celková plocha objektu je 283 m2. Okna jsou dvojitá a všechna mají sítě proti hmyzu pro vaše pohodlí.
Druhý dům zahrnuje:
Předsíň s úložnými skříněmi.
Otevřený obývací pokoj, jídelna a kuchyň s krbem a klimatizací v obývacím prostoru. Tento prostor umožňuje přístup na verandu a gril a bazén, kde si můžete odpočinout na španělském slunci.
Dvě ložnice v přízemí.
Kompletní koupelna se sprchovým koutem.
Sedm prostorných ložnic v prvním patře, z nichž tři mají vlastní koupelnu. Z ložnic v prvním patře si můžete vychutnat úchvatný výhled na sady v zahradě a na moře.
Jedna obecná koupelna.
Doporučujeme vám zarezervovat si prohlídku této nemovitosti, abyste osobně ocenili, jak je skutečně jedinečná a fantastická!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Jako jedna ze dvou pobřežních oblastí obce Lorca v regionu Murcia je Ramonete ideálním místem pro každého milovníka pláží. Navštivte krásné Puntas de Calnegre nebo strávte teplé a slunečné dny objevováním nádherných zátok v chráněné oblasti Cabo Cope.
Specialitou Mazarronu jsou jeho pláže mimo tento svět: Pláž Bolnuevo, Playa del Castellar, Pláž Nares a Playa de Rihuete, abychom jmenovali alespoň některé z míst, která lemují 35 km převážně nedotčeného pobřeží. Chcete-li zůstat aktivní, nabízí se spousta vodních sportů, jako je plachtění, potápění a rybaření.
Počet podlaží
2
Dispozice
atypický
Plocha
1552 m2
Pozemek
1551 m2
Užitná plocha
1550 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
1548 m2
Parkování
Ano
Obchod
40 m
Lékař
1 km
Kavárna
6 km
Restaurace
2 km
Bar
2 km
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00