Dvojdům s bazénem na jižní straně ostrova Vir, 260 m od moře

Vir, Chorvatsko – ID 10717
510 000 € ≈ 12 597 000 Kč
Plocha 350 m2
Dispozice 4+kk
Moře 260 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna

Krásný, moderní dvojdům s bazénem je na prodej na jižní straně ostrova Vir. Nachází se pouhých 260 m od moře.

Dům se skládá ze dvou podlaží. Přízemí tvoří krytý vstup, chodba, WC, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, schodiště do patra a krytá terasa. Plocha přízemí je 55,57 m2. V prvním patře se nachází chodba, koupelna a tři pokoje, z nichž jedna má vlastní koupelnu. Plocha prvního patra je 57,39 m2.

Plocha zahrady je 100 m2, bazénu 15 m2 a k domu náleží také dvě parkovací stání.

Celková čistá užitná plocha této bytové jednotky s popsanými přílohami je 133,50 m2.

Vzhledem k tomu, že tuto nemovitost prodává právnická osoba, tedy firma, neplatí kupující daň z prodeje nemovitosti.

Budova je ve výstavbě a nastěhování je plánováno na jaro 2024.

Dům je postaven z cihelných tepelných bloků s tepelnou izolací polystyren o tloušťce 10 cm. Podlahové krytiny tvoří dlažba a laminát. Okna jsou z PVC materiálu s třívrstvým sklem, elektrické žaluzie a sítě proti hmyzu. V každé ložnici a v obývacím pokoji je jedna klimatizace. Vstupní dveře domu jsou proti vloupání.

Kryt bazénu je folie. Jsou provedeny přípravy na vytápění a je vybaveno automatickým doplňováním vody. Vedle bazénu je venkovní sprcha.

U této nemovitosti se předpokládá energetický průkaz A.

Dům je napojen na kompletní infrastrukturu.

Ostrov Vir je jedním z nejznámějších turistických center v Chorvatsku. Ostrov Vir se nachází na úplném severozápadě Zadarské župy. Je obklopeno Virským mořem a Povljanským průlivem, stejně jako četnými menšími zátokami. S pevninou je spojen mostem.

Členité pobřeží ostrova Vir, dlouhé 31,43 km, zdobí mnoho pláží, od písečných, oblázkových až po kamenité, skalnaté, od přeplněných, organizovaných pláží s rozmanitým vybavením až po intimní zátoky, jako součást nedotčené přírody. Pláže ostrova Vir, částečně umístěné vedle borových lesů s křišťálově čistým mořem, činí tento ostrov ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Kromě turistiky v letních měsících je Vir v zimě ideální oázou klidu pro rodinný život. Má veškerou potřebnou vybavenost: škola, školka, obchody, autobusové nádraží, restaurace a kavárny.

Vir je 26 km od Zadaru a 12 km od nejbližšího města Nin.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
350 m2
Pozemek
250 m2
Užitná plocha
133.5 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
70 m2
Parkování
Ano
Obchod
550 m
Lékař
1 km
Kavárna
410 m
Restaurace
230 m
Bar
310 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00