Dvoupatrová vila se zahradou v prestižním resortu, 30 km od letiště a Durres, Gjiri Lalzit, Albánie

Gjiri Lalzit, Albánie – ID 12287
480 000 € ≈ 11 949 600 Kč
Plocha 130 m2
Dispozice 3+kk
Moře 200 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

Ve spolupráci s vybranými bankami v Albánii možnost financování úvěrem až do výše 60 % hodnoty nemovitosti. S maximální dobou splatnosti 15 let. Jedinečná příležitost v Albánii! Chcete vlastnit nemovitost v prestižním a bohatě vybaveném resortu nedaleko letiště? Tato skvělá investice nabízí nejen moderní životní styl, ale také vynikající potenciál pro budoucí zhodnocení.

Nabízíme vám částečně připojenou vilu o celkové ploše 130.85 m2 včetně zahrady o ploše 250 m2 a parkovacího stání. Vila se skládá ze dvou pater, v prvním patře: obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelna s WC, ve druhém patře dvě ložnice, balkon a koupelna s WC. V novém projektu, který se nachází v zátoce Lalesi, 40 km od Tirany, 35 km od letiště Rinas a 30 km od města Durres. Resort plánuje své dokončení v březnu 2024.

Umístění projektu do nejsevernější části Lalezi bylo zvoleno pro jeho bohatství zeleně a přírodní krásy. Jedním z hlavních úspěchů projektu je harmonické sladění s přírodou. Architekt se zasadil o propojení přírodních a architektonických prvků, čímž vytvořil harmonickou konstrukci mezi stromy a architekturou.

Součástí resortu jsou i společné prostory pro zábavu či služby (nákupní zóny, dětská hřiště, sportovní koutky, bazén atd.), stejně tak prostory jako pozemní komunikace, vjezdy do areálu atd. vyžadující údržbu, úklid, osvětlení atd. To s sebou samozřejmě nese i měsíční platbu od každého majitele, aby byl resort vždy udržován a v co nejlepším stavu.

V resortu budou k dispozici následující služby:

- Vyhrazená pláž

- Vily budou mít kompletní klimatizaci (multisplitová klimatizace)

- Plocha pozemku bude v listu vlastnictví

- Vybavení bude all inclusive, finanční balíčky a služby 24 hodin denně, aby měli zákazníci soukromí a pohodlí.

- V každé budově budou instalovány bezpečnostní kamery pro bezpečnost vaši i vaší rodiny.

Pro více informací o projektu nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky Mojenemovitostumore.

Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
130 m2
Pozemek
523.4 m2
Užitná plocha
130.85 m2
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
523.4 m2
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
3 km
Lékař
3 km
Kavárna
1 km
Restaurace
0 m
Bar
890 m
Škola/školka
900 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00