Elegantní chytrý dům s výhledem na moře a bazénem ve Vodicích

Vodice, Chorvatsko – ID 11908
1 150 000 € ≈ 28 629 250 Kč
Plocha 700 m2
Dispozice 7+kk
Moře 700 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Exkluzivní samostatně stojící vila s bazénem a garáží na prodej, ideálně situovaná na mírném kopci s panoramatickým výhledem na moře a okolní ostrovy.

Moderní vila nabízí komfortní bydlení na dvou podlažích s celkovou hrubou plochou 227,90 m2 na pozemku o rozloze 660 m2. Přízemí zahrnuje garáž, vstupní halu, kuchyň s jídelním prostorem a obývací pokoj s východem na terasu s venkovní sedací soupravou a pergolou, ložnici, koupelnu s saunou, pracovnu, WC a sklad. Vnitřní mramorové schodiště vede do prvního patra, kde jsou tři ložnice s vlastními koupelnami a východem na terasy, chodbou a šatnou.

Tato nádherná nemovitost, vzdálená od městského shonu, je obklopena rozlehlou slunnou zahradou, která nabízí relaxaci a zábavu. Vila se nachází pouhých 700 metrů od moře a 1000 metrů od centra města. Plně zařízená a vybavená pro komfortní pobyt po celý rok, je ideální pro soukromí, a to díky detailní pozornosti věnované jak estetickým, tak technickým aspektům. Nejvýznamnějším prvkem je systém domácí automatizace KNX, který ovládá veškeré osvětlení, vytápění, chlazení, žaluzie a další, umožňující pohodlné dálkové ovládání.

Při výstavbě vily byly použity prvotřídní materiály v souladu s nejnovějšími stavebními standardy. Elegantní nábytek a moderní vybavení poskytují luxusní a teplé prostředí. Mezi významné prvky patří dveře odolné proti vloupání, ALU zdvižné-posuvné stěny s elektrickými žaluziemi, sítě proti hmyzu a skleněné ploty. Díky podlahovému vytápění ve všech místnostech, regulovanému tepelnému čerpadlu a klimatizaci v každé místnosti je pohodlí zajištěno po celý rok. Dodatečnou bezpečnost zajišťuje video alarm. Dvůr je soukromý a plně oplocený, s venkovním grilem, bazénem o rozměrech 8x5 metrů vyhřívaným solárním systémem, pokrytým keramickou mozaikou a masážními tryskami, opalovací plochou a venkovní sprchou. Okolí a parkoviště jsou vydlážděny betonovou dlažbou, zatímco zahrada je dobře udržovaná a vybavená automatickým zavlažováním. Moderní osvětlení fasády, interiéru, zahrady a bazénu dodává nemovitosti elegantní a funkční atmosféru. K dispozici jsou také tři parkovací stání.

Vodice jsou velmi živé turistické městečko se spoustou restaurací, obchodů a kaváren. Nacházejí se v samém středu pobřeží Chorvatska, 12 km od města Šibenik. Okolí letoviska Vodice lemují borovicové lesy a vinice. Vodice mají kolem 9 000 obyvatel. Středozemní klima Vodic znamená, že teplota v létě je mezi 26 až 30 stupni a v zimě mezi 5 až 10 stupni. Ať se jedná o odpočinek na pláži, poznávání přírodních krás či historii a kulturu, Vodice a jejich okolí mají každému co nabídnout. Na 4 km dlouhé pláži Plava plaža (Plava znamená modrá) můžete strávit celý den (nebo i večer). Pláž byla oceněna modrou vlajkou. Tu si zasloužila pro čistotu moře a svou upravenost. Podél pláže roste hezký borový les, ve kterém se nacházejí restaurace a bary. Borovice nabízí útočiště před silným poledním sluncem. Funguje zde také škola potápění.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 2 lidé
Proces nákupu v Chorvatsku Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Počet podlaží
2
Dispozice
7+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
700 m2
Pozemek
660 m2
Užitná plocha
227.9 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
120 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00