Exkluzivní pozemek v první řadě u moře

Omiš, Chorvatsko – ID 11982
3 165 000 € ≈ 78 381 225 Kč
Plocha 3332 m2
Moře 10 m
Období Letní sezóna

Exkluzivní stavebný pozemek na prodej, který se nachází v první řadě u moře, nedaleko krásného města Omiš.

Tento mimořádný pozemek o celkové rozloze 3 332 metrů čtverečních poskytuje výjimečnou příležitost k vybudování vaší vysněné investice.

Pozemek má perfektní polohu podél pobřeží a nabízí nádherný výhled na křišťálově čisté Jaderské moře a vytváří idylické prostředí pro vaši budoucí vilu nebo luxusní komplex.

Důležité je upozornit na to, že pozemek je možné koupit celý nebo napůl, což poskytuje flexibilitu a přizpůsobivost vašim potřebám a přáním.

Nenechte si ujít příležitost stát se majitelem tohoto exkluzivního pozemku u moře a vybudovat si svůj sen v jedné z nejatraktivnějších lokalit podél dalmatského pobřeží.

Omiš je malebné město a přímořské letovisko v Chorvatsku, které se nachází na jihu pobřeží Dalmácie, přibližně 25 kilometrů jižně od Splitu. Toto malebné město je zasazeno mezi krásné horské vrcholky a Jadran, což mu dává neuvěřitelně malebnou kulisu.

Historicky bylo město Omiš známé svými pirátskými aktivitami v minulosti. Jeho umístění v těsné blízkosti ústí řeky Cetiny do Jaderského moře mu poskytovalo strategickou výhodu pro pirátské útoky na lodě plující po moři. Dnes je Omiš především oblíbeným turistickým cílem díky své krásné přírodě, historickému dědictví a široké nabídce aktivit.

Jedním z nejvýraznějších prvků města je jeho starobylé jádro, které je plné úzkých uliček, malebných náměstí a historických památek. Mezi nejvýznamnější památky patří pevnost Mirabella a pevnost Fortica, které nabízejí úchvatné výhledy na okolní krajinu a moře.

Omiš je také známý svými krásnými plážemi a čistými vodami, které lákají návštěvníky k odpočinku a relaxaci na slunci. Řeka Cetina, která teče nedaleko města, poskytuje také možnosti pro různé venkovní aktivity, jako je kajakování, rafting a pěší túry v okolní přírodě.

Kromě toho pořádá Omiš každoročně různé kulturní události a festivaly, včetně letního festivalu dalmátských klap a festivalu pirátů, které přinášejí do města živou atmosféru a zábavu.

Celkově je Omiš ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci krásné přírody, historie a aktivit na slunci a ve vodě.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Výhled na moře
Ano
Plocha
3332 m2

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00