Farma s ubytováním pro hosty, spousta ovocných stromů, Fuente Alamo

Fuente Alamo, Španělsko – ID 10628
185 000 € ≈ 4 603 725 Kč
Plocha 2000 m2
Dispozice atypický
Moře 27 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme ke koupi krásný venkovský dů, který stojí na kompletně oploceném pozemku o rozloze 2000 m2. Tato nemovitost nabízí dvě ložnice, jednu kompletní rodinnou koupelnu, ústřední topení, plně vybavenou kuchyň, soukromý bazén, prostor pro grilování, garáž, zimní zahradu/sluneční ložnici, sportovní areál, mobilní dům se dvěma ložnicemi, koupelnou, obývacím pokojem a kuchyní. To vše se nachází v Balsapintada, Fuente Alamo, velmi klidné oblasti obklopené přírodou.

Tato nemovitost je na jedné úrovni a nabízí velký obývací pokoj se stropním ventilátorem a krbem. Z obývacího pokoje máme přístup na krytou verandu s velkými okny, ze které je výhled na bazén a zahradu. Je to skvělé místo pro relaxaci a užívání si teplého španělského slunce v chladnějších měsících. Kuchyň je vybavena žulovou pracovní deskou a spoustou úložného prostoru a přístupem na terasu. Obě ložnice jsou prostorné a mají přenosné klimatizační jednotky. Rodinná koupelna je vybavena sprchovým koutem.

Na tomto pozemku o rozloze 2 000 m2 se nachází soukromý bazén o rozměrech 10x4 m2 s terasou na opalování, oplocený sportovní areál a prostor pro grilování. K dispozici je také garáž, která je v současné době využívána jako sklad. V rámci pozemku se nachází další oplocený prostor, kde má majitel mobilní dům, který nabízí další dvě ložnice, koupelnu, obývací pokoj a kuchyň. To představuje ideální ubytování pro vaše hosty. Na zbytku venkovního pozemku je spousta ovocných stromů včetně citronovníků, pomerančovníků a olivovníků, vinné révy, fíků a mandlí. K dispozici je parkování mimo silnici s elektrickou bránou.

Skvělá možnost být blízko měst, ale zároveň v klidu a na venkově.......

Farma se nachází v Balsapintadě, pár minut od městského centra Fuente lamo a 35 minut od pobřeží Bah a de Mazarron. Také pro milovníky golfu je golfové hřiště Hacienda del lamo vzdáleno pouhých 5 minut. V okruhu 15-30 minut se nachází nejvýznamnější města regionu, Murcia a Cartagena. Je zde také velmi dobré spojení na mezinárodní letiště Murcia, vzdálené 10 minut a Alicante 60 minut. Domluvte si schůzku ještě dnes.

Počet podlaží
1
Dispozice
atypický
Plocha
2000 m2
Pozemek
2001 m2
Užitná plocha
1999 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
1998 m2
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
2 km
Kavárna
2 km
Restaurace
430 m
Bar
2 km
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00