Hezký domek 3+kk se zasklenou verandou a bazénem, Camposol

Camposol, Španělsko – ID 5463
130 000 € ≈ 3 287 700 Kč
Plocha 350 m2
Dispozice 3+kk
Moře 15 000 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme ke koupi krásnou vilu ve stylu Fortuna Deluxe se zimní zahradou v přední části pozemku a velkou zadní terasovitou plochou. Nemovitost také využívá olejové ústřední topení.

V přední části nemovitosti, ke které se dostanete po pár schodech, je ;zastřešená přední terasa ideální pro relaxaci a středomořský životní styl. Zbytek přední terasy byl přeměněn na prostornou zimní zahradu/opalovací salonek. Při vstupu předními dveřmi se dostanete do salonku, který má klimatizaci. Jídelna vede z obývacího pokoje a může pohodlně pojmout jídelní kout. Zařízená kuchyně je vybavena elektrickou troubou a pětiplotýnkovou plynovou varnou deskou a spoustou skříní a pracovních ploch. Kuchyň, jídelna a obývací pokoj jsou plánovány jako otevřené s oblouky rozdělujícími prostor. Dveře ze zadní části kuchyně se otevírají do užitkového prostoru s dalšími dveřmi na zadní terasu.

Do dvou ložnic se dostanete obloukem z obývacího pokoje. Obě ložnice mohou mít manželské nebo oddělené postele a mají velmi užitečné vestavěné skříně a další úložný prostor nad postelí. Hlavní ložnice také těží z klimatizace a stropního ventilátoru. K dispozici je kompletní rodinná koupelna se sprchovým koutem, nízké WC, umyvadlo a těží z vyhřívaného žebříku na ručníky.

Před pozemkem, venku, je štěrková plocha s různými rostlinami a keři a soukromá příjezdová cesta až pro 4 auta, je to také ideální prostor pro bazén. Schody na stranu pozemku vedou k velkému střešnímu soláriu s nádherným výhledem na okolní hory. V zadní části pozemku je velký otevřený, dlážděný terasovitý prostor ideální pro středomořský životní styl nebo stolování pod širým nebem. Po straně vily se dále nachází nadzemní volně stojící hliníkový bazén a štěrková plocha s řadou ovocných stromů včetně grapefruitů. K dispozici je také dva sklady

.Camposol těží ze dvou komerčních center, z nichž obě s rozmanitou místní vybaveností. Nedávno přibylo dětské hřiště a samostatné fotbalové hřiště. Camposol je snadno 15 minut jízdy od nádherné pláže Středozemního moře. Letiště Corvera, které bude otevřeno v lednu 2019, je vzdáleno necelých 30 minut jízdy; 45 minut na letiště San Javier (Murcia) a 1 hodinu do Alicante.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Počet podlaží
1
Dispozice
3+kk
Plocha
350 m2
Pozemek
349 m2
Užitná plocha
348 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
347 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
650 m
Lékař
760 m
Kavárna
650 m
Restaurace
500 m
Bar
680 m
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00