Jedinečný dvougenerační dům, Mazzaron, Španělsko

Puerto de Mazarrón, Španělsko – ID 6650
359 900 € ≈ 9 139 661 Kč
Plocha 350 m2
Dispozice atypický
Moře 1 000 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám dvě nemovitosti v jedné. Obě mají samostatné vchody a stojí na rohovém pozemku o velikosti 350 m2 se vchody z obou stran. Tato nemovitost je na 2 podlažích a má krb, 7 ložnic, 3 plně vybavené koupelny, WC, plně vybavenou kuchyň, gril, nemovitost je plně zařízená a jen pár minut od pláží. Nachází se v klidné oblasti.

Aprtmán v nejvyšším patře, který je přístupný po venkovních schodech, je 146 m2, kde máme 3 prostorné a světlé ložnice, z toho dvě dvoulůžkové s vestavěnými skříněmi a 2 kompletní koupelny. Velmi prostorný obývací pokoj má krb a velkou terasu o rozloze 65 m2 s dřevěnou střechou, která mu dodává velmi středomořský nádech. Tato oblast nám umožňuje užívat si letní odpoledne. Pokračováním na stejném patře máme plně vybavenou kuchyň s další 20m2 terasou, která nám také umožňuje vychutnat si středomořské klima.

Na pozemku je prostor 150 m2 a máme zde terasy se stropními ventilátory a zahradním nábytkem. Dále jsou zde 4 prostorné a světlé dvoulůžkové pokoje a plně vybavená koupelna. Z plně vybavené kuchyně je vstup na venkovní terasu, kde máme gril, a také pergolu, která zakrývá zahradní nábytek. Obývací pokoj je také prostorný s dvojitými terasovými dveřmi ven na velkou terasu. Zahrada je ve skvělém stavu s různými terasovými plochami a umělou trávou. Oblast BBQ je pro tyto víkendy velmi užitečná. K dispozici je sklad, kde jsou umístěny 1000-litrové nádrže na vodu, toaleta se sprchou, velmi praktická při návratu z pláže, prostor pro uložení dřeva do krbu a fontána.

Tato nemovitost vyniká svou perfektní polohou, protože se nachází v jedné z nejlepších oblastí a pár minut chůze od pláží.

Mazarron se vyznačuje svými plážemi, které jsou jako z jiného světa: Z pláží, které lemují 35 km dlouhé a z velké části nedotčené pobřeží, jmenujme alespoň některé: Bolnuevo Beach, Playa del Castellar, Nares Beach a Playa de Rihuete. Chcete-li zůstat aktivní, nabízí se spousta vodních sportů, jako je plachtění, potápění a rybaření.

Počet podlaží
2
Dispozice
atypický
Plocha
350 m2
Pozemek
347 m2
Užitná plocha
346 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
345 m2
Sklep
Ano
Obchod
250 m
Lékař
1 km
Kavárna
250 m
Restaurace
290 m
Bar
290 m
Škola/školka
230 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00