Klasicky zařízený apartmán 300m od moře, Benidorm, Španělsko

Benidorm, Španělsko – ID 10664
136 900 € ≈ 3 406 757 Kč
Plocha 60 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 14/15
Moře 300 m
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme ideální apartmán 2+kk v srdci benidormské čtvrti Levante!2+kk, který se nachází v živé oblasti Levante v Benidormu a který v sobě spojuje pohodlí s pobřežním šarmem. Tato nemovitost se nachází jen pár kroků od pláže i centra města a nabízí jedinečnou příležitost k životnímu stylu.

Tento apartmán se rozkládá na 55 metrech čtverečních promyšleně navrženého obytného prostoru a může se pochlubit prostornou terasou o rozloze 8 metrů čtverečních, která vás zve k vyhřívání se na středomořském slunci. Pouhých 300 metrů od písečného pobřeží budete mít luxus přímořského bydlení na dosah ruky.

Uvnitř objevíte dvoulůžkový a jednolůžkový pokoj, které jsou ideální pro ubytování hostů nebo vytvoření vašeho vysněného pracovního prostoru. Koupelna vyzařuje moderní eleganci, která odráží nedávnou rekonstrukci nemovitosti. Estetický dojem bez problémů doplňuje vybavená kuchyň s moderními povrchovými úpravami.

Interiéry zaplavuje přirozené světlo, které podtrhuje krásu hliníkových interiérových truhlářských prvků a stylové kameninové podlahy. Jihozápadní orientace zajišťuje teplou a příjemnou atmosféru po celý den. Pro vaše pohodlí je zde klimatizace.¨

Vyjděte ven na terasu a nechte se okouzlit nerušeným výhledem na moře, který vytváří klidnou kulisu pro relaxaci. Jako součást komunity budete mít přístup k osvěžujícímu bazénu, obklopenému pečlivě udržovanými zahradami.

Tato rezidence je víc než jen domov; je to brána k pohodlí. Ocitnete se v těsné blízkosti řady zařízení občanské vybavenosti, od parků po zdravotnická střediska a od supermarketů po místní restaurace. Díky vynikajícímu spojení budete mít bezproblémové spojení s ikonickými plážemi Levante a Poniente v Benidormu i s nedalekou dálnicí AP-7.

Vychutnejte si klidnou atmosféru této rezidenční čtvrti, kde najdou útočiště rodiny i lidé hledající klid. Není to jen byt, je to životní styl stvořený pro ty, kteří si váží těch nejlepších věcí v životě.

Podlaží
14
Počet podlaží
15
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
60 m2
Užitná plocha
55 m2
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
140 m
Lékař
210 m
Kavárna
160 m
Restaurace
110 m
Bar
100 m
Škola/školka
460 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00