Krásná vila se střešním soláriem, Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 9691
124 950 € ≈ 3 110 630 Kč
Plocha 408 m2
Dispozice 3+kk
Moře 15 000 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám nádhernou vilu ve výborném stavu a připravená k nastěhování. Její celková plocha je 408m2, dispozice je zde 3+kk. V přední části nemovitosti je velká otevřená terasa po celé délce, ze které si můžete vychutnat úžasný výhled. Vstup do nemovitosti vás zavede přímo do obývacího pokoje, který má krb, klimatizaci a chladicí stropní ventilátor. Jídelní kout se nachází za obývacím pokojem a pohodlně pojme jídelní soupravu. Okno v jídelně bylo nahrazeno terasovými dveřmi, které umožňují přístup na velkou zadní terasu a dodávají nemovitosti další světlo. Kuchyně byla přestavěna a byla vybavena moderními skříňkami a italskou žulovou pracovní plochou.

Do dvou ložnic se dostanete obloukem z obývacího pokoje. Do obou lze umístit manželskou postel a mají velmi užitečné vestavěné skříně a stropní ventilátory. V rodinné koupelně je sprchový kout. Objekt má ústřední topení. Nadprůměrně velký pozemek o rozloze 410 m2 je vybaven spoustou venkovního prostoru. Pokud byste chtěli přidat bazén, vešel by se na straně domu. Vyvýšená zadní terasa poskytuje další venkovní prostor, ve kterém si můžete užívat venku, a zde najdete technickou místnost, která byla přidána jako malé rozšíření. Vestavěné dlaždicové schodiště vede do střešního solária, odkud je úžasný výhled na daleké hory. Na jedné straně nemovitosti je plně vydlážděná příjezdová cesta pro parkování auta mimo silnici. Za příjezdovou cestou jsou dvě dřevěné kůlny, ideální pro další skladování. Jedna z nich je v současné době využívána jako dílna. Druhá strana venkovního prostoru vily je vysypaná štěrkem a osázená směsí malých stromů a keřů, a právě zde by se nacházel bazén. Přístup do podezdívky je dveřmi pod přední terasou, ideální pro skladování. Nemovitost se nachází v klidné oblasti na stále oblíbenějším rezidenčním sídlišti Camposol Golf Development.

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Camposol těží ze dvou komerčních center, v obou najdete nejrůznější občanskou vybavenost od supermarketů, přes restaurace, poštu až po zdravotní středisko a další. Camposol je vzdálen 15 minut jízdy autem od krásných pláží Středozemního moře a nádherného přístavu Puerto de Mazarron. Mezinárodní letiště Murcia (Corvera) je vzdáleno necelých 30 minut jízdy a do Alicante pouhou 1 hodinu.

Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
408 m2
Pozemek
408 m2
Užitná plocha
408 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
408 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
3 km
Lékař
1 km
Kavárna
3 km
Restaurace
3 km
Bar
3 km
Škola/školka
7 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00