Krásná vila v Pošesima - Luxusní ubytování s výhledem na moře

Medulin, Pošesi, Chorvatsko – ID 11412
890 000 € ≈ 22 147 650 Kč
Plocha 300 m2
Dispozice 4+kk
Moře 100 m
Stav Volné
Období Celoroční

Vážení zájemci o luxusní bydlení u moře, máme pro vás nabídku, která vás jistě nadchne. Tato exkluzivní vila v Pošesima, vzdálená pouhých 100 metrů od mořského pobřeží, je dokonalým spojením elegance, komfortu a nádhery přírodního okolí.

Popis vily:

Přízemí: Rozlehlý obývací prostor propojený s moderní kuchyní, komora a toaleta. Zde můžete vyjít na velkou terasu a užít si odpočinku s výhledem na moře.

První patro: Dvě elegantní ložnice a luxusní koupelna poskytují dokonalý prostor pro odpočinek a relaxaci po celodenním pobytu u moře.

Druhé patro: Další prostorná ložnice, koupelna a nádherná terasa s panoramatickým výhledem na moře, která zaručuje nezapomenutelné večery pod hvězdami.

Každá místnost je vybavena klimatizací a nabízí úchvatný výhled na mořskou krajinu. Vytápění je zajištěno moderními tepelnými čerpadly. Pro vaše pohodlí je k dispozici parkování pro až čtyři vozidla.

Díky výjimečné poloze tato vila splňuje všechna očekávání těch, kteří hledají luxusní dovolenou či trvalé bydlení u moře. Přijměte pozvání do této oázy klidu a krásy a kontaktujte nás pro další informace či prohlídku.

Medulin patří mezi přední turistická centra Istrie a je jedním z 20 nejznámějších letovisek na Jadranu. Dynamický rozvoj tohoto malebného městečka byl umožněn jeho výjimečnou polohou a mírným středomořským klimatem. Návštěvníci Medulinu mohou očekávat nejen klidné a unikátní krajiny, ale i bohatou nabídku aktivit a zážitků, ať už si vyberou relaxaci u moře nebo aktivní dovolenou s bohatým sportovním programem.

Nechte se okouzlit kouzlem Medulinu a jeho okolí a zažijte nezapomenutelnou dovolenou či životní styl u moře.

Tým MojeNemovitostiUmoře

Počet podlaží
3
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
300 m2
Pozemek
207 m2
Užitná plocha
186 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
60 m2
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
360 m
Kavárna
550 m
Restaurace
370 m
Bar
150 m
Škola/školka
860 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00