Krásný 3+1 s výhledem na moře a 150m na pláž, Benidorm, Španělsko

Benidorm, Španělsko – ID 6086
185 000 € ≈ 4 605 575 Kč
Plocha 55 m2
Dispozice 3+1
Podlaží 9/12
Moře 150 m
Stav Volné

Nabízíme ke koupi tento krásný byt s výhledem na moře a město Benidorm. Byt o velikosti 3+1 a ploše 55m2 se nachází v 9. patře obsluhovaného čtyřmi výtahy, má světlý obývací pokoj, malou vybavenou kuchyň zcela nezávislou na ostatních pokojích, dvě ložnice a plně vybavenou koupelnu. V bytě jsou navíc vestavěné skříně pro optimalizaci vašeho úložného prostoru. Nemovitost nabízí působivý výhled na moře. Má společnou zahradu, kde můžete využít dobrého počasí, a společný bazén k ochlazení v létě. Tento byt se nachází ve snadno dostupné ulici a má společné parkovací místo.

Nachází se v bezkonkurenční oblasti se všemi potřebnými službami v blízkosti: supermarket MasyMas, Dialprix, bufety, restaurace, banky, lékárna, škola Lope de Vega a Serra Gelada (Sierra Helada), ambulantní a lékařská centra a Rincón-Aid Office de Loix , Mercadillo a Mercaloix, nemocnice Imed Levante, Mundo Mar, Benidorm Palace, Aqualandia, velmi dobré spojení meziměstskými autobusy s dalšími plážemi v oblasti jako Altea nebo El Albir. A jen 5 minut chůze od písečné pláže Levante.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rád Vám pomohu!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru vašeho nového domova je výběr toho správného místa pro vás.

Podlaží
9
Počet podlaží
12
Dispozice
3+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
55 m2
Užitná plocha
53 m2
Parkování
Ano
Obchod
90 m
Lékař
280 m
Kavárna
10 m
Restaurace
20 m
Bar
80 m
Škola/školka
150 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00