Krásný a prostorný 3+kk v první linii, velký balkon, Qerret, Albánie

Qerret, Albánie – ID 5984
120 000 € ≈ 2 925 600 Kč
Plocha 82 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/5
Moře 20 m
Stav Volné
Nabízíme vám krásně zařízený apartmán o rozloze 3+kk s potenciálem k pronájmu, v Qerret, Albánie. O celkové ploše 82 m2. Je situovaný ve druhém patře, v budově s výtahem. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, plně vybavená koupelna s toaletou a balkon. Apartmán se prodává včetně nábytku a vybavení dle fotografií. Nachází se v první linii. Ideální místo poblíž obchodů a restaurací.
Poplatek na údržbu činí 8 až 12 eur měsíčně.
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Qerret je vesnice ležící v centrálních pláních albánského regionu Západní nížiny. Je součástí župy Tirana. V roce 2015 se stala součástí obce Kavaje. Tato oblast má jednu z nejkrásnějších pláží na pobřeží Jaderského moře.

Pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali, nevadí. Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán!
Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Plocha
82 m2
Užitná plocha
82 m2
Balkon
Ano
Obchod
270 m
Lékař
6 km
Kavárna
420 m
Restaurace
250 m
Bar
340 m
Škola/školka
820 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00