Krásný apartmán 1. řada k moři , kvalitní novostavba , bazén, zahrada, Sukošan

Sukošan, Chorvatsko – ID 11922
454 725 € ≈ 11 231 708 Kč
Plocha 123 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/3
Moře 70 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Krásný apartmán na prodej v první řadě k moři. Byt je kompletně a moderně zařízen. Jedná se o mimořádně kvalitní a moderní novostavbu v Sukošanu. Apartmán nabízí výhled na moře.

Jedná se o přízemní apartmán s velkou zahradou a bazénem. Dispozice pokojů sestává z chodby, 2 ložnic. koupelna, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, prádelna a krytá terasa. Čistá užitná plocha popsaných pokojů a terasy je 88,44 m2. Dále k bytu náleží zahrada 127,77 m2 s bazénem 29,98 m2 a jedním parkovacím stáním před domem.

Celková čistá užitná plocha bytu se zahradou, bazénem a parkovacím stáním je 123,95 m2.

Vzdálenost této nemovitosti od moře je 70 m. Vzdálenost od centra města je 400 m.

Výhoda při koupi: Kupující neplatí daň z prodeje nemovitosti.

Budova se skládá z celkem 6 bytů - rozmístěných v přízemí, prvním a druhém patře. V budově je výtah. Konstrukce z tepelných cihelných bloků. Střecha objektu je plochá. Hliníková okna s třívrstvým sklem, sítě proti hmyzu a žaluzie. Tepelná izolace 10 cm polystyren. Předpokládaný energetický průkaz A. Podlahové krytiny tvoří dlažba. Klimatizace v obývacím pokoji a každé ložnici. Elektrické podlahové vytápění v celém bytě. Dále vchodové dveře proti vloupání a protipožární. Předpokládá se energetický průkaz A.

Kompletní nábytek je zahrnut v ceně.

Bazén je vyhřívaný.

Objekt je napojen na kompletní infrastrukturu.

Sukošan je malé město (město) ležící v široké zátoce zvané Zlatna luka / Zlatna Luka, na Jadranské cestě 7 km jihovýchodně od Zadaru. Ekonomika je založena na cestovním ruchu, zemědělství, vinařství, pěstování oliv a ovocnářství.

Dnes je místo sídlem obce, která zahrnuje Debeljak, Glavica a Gorica. Místo má asi 3000 obyvatel. Je zde mateřská škola, základní škola s vybavenou tělocvičnou, ordinace lékařů a zubařů a vše ostatní, co činí toto místo celoročně velmi příjemným / příjemným pro život a mnozí ho uznávají jako ideální místo k odpočinku.

V luxusních apartmánech, vilách (prázdninových domech) a hotelech je více než 3000 lůžek a v blízkosti moře se nachází mnoho hojně navštěvovaných kempů; vše jen dokazuje, že je to skutečně turistické místo. Díky marině „Dalmácie“ se stal skutečným rájem pro vodáky.

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
123 m2
Užitná plocha
88.44 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
480 m
Lékař
3 km
Kavárna
190 m
Restaurace
210 m
Bar
210 m
Škola/školka
420 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00