Krásný apartmán s výhledem na moře pouhých 30 metrů od písečné pláže v Rogoznici, Chorvatsko.

Rogoznica, Chorvatsko – ID 12442
290 000 € ≈ 7 358 750 Kč
Plocha 63 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/3
Moře 30 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Tento pohodlný apartmán se nachází ve druhém patře budovy v těsné blízkosti pláže a jen pár minut chůze od centra města. Celková plocha apartmánu činí 63 m2 a zahrnuje 2 ložnice, kuchyň spojenou s obývacím pokojem, koupelnu, terasu a parkovací místo.

Z terasy je úchvatný otevřený výhled na moře, který vás bude každý den potěšit.

Tento apartmán je nabízen s kompletním nábytkem a vybavením, takže je připraven k okamžitému užívání.

Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací o tomto atraktivním apartmánu s výhledem na moře v Rogoznici!

Rogoznica je malebné městečko a přímořské letovisko situované na chorvatském pobřeží Jaderského moře. Nachází se v regionu Dalmácie, konkrétně v Splitsko-dalmátské župě. Město leží asi 30 kilometrů jižně od města Šibenik.

Je známá svou překrásnou přírodní scenérií, kde se setkávají modrá mořská voda, malebné zátoky a zelené okolní kopce. Toto místo je ideální pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou u moře.

Historicky byla Rogoznica rybářskou vesnicí, která se postupně rozrostla v atraktivní turistické středisko. Město je známé také díky svému přístavu, který je oblíbený jak mezi místními rybáři, tak mezi návštěvníky, kteří sem připlouvají lodí.

V Rogoznici najdete malebné staré uličky se zachovanými historickými budovami, ale také moderní ubytovací zařízení, restaurace a kavárny. Okolí nabízí mnoho aktivit pro turisty, včetně vodních sportů, potápění a procházek po okolních krajinách.

Nejznámější památkou v Rogoznici je kostel svatého Mikuláše, který se nachází na malém poloostrově v přístavu. Město je rovněž výchozím bodem pro návštěvu okolních přírodních krás, včetně Národního parku Krka a města Trogir.

Rogoznica je ideálním místem pro klidnou dovolenou na jadranském pobřeží, která láká návštěvníky svou krásnou přírodou, pohostinností a atmosférou malebného chorvatského pobřeží.

Podlaží
3
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
63 m2
Užitná plocha
60 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00