Krásný apartmán v novostavbě, 1. patro, Privlaka

Privlaka, Chorvatsko – ID 12735
292 500 € ≈ 7 224 750 Kč
Plocha 96 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/3
Moře 200 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Krásný apartmán v novostavbě, 1. patro, Privlaka

Na prodej je krásný apartmán v novostavbě v Privlace. Tento apartmán se nachází v 1. patře. Dispozice místností zahrnuje chodbu, dvě ložnice, koupelnu, WC, komoru, kuchyni s jídelnou a obývacím pokojem a krytou terasu. Čistá užitná plocha bytu činí 94,21 m². K apartmánu navíc patří jedno parkovací místo.

Celková čistá užitná plocha tohoto apartmánu s parkovacím místem je 96,71 m².

Budova se skládá celkem ze 6 bytů. Vzdálenost této nemovitosti od moře je pouhých 200 m a vzdálenost od centra obce Privlaka je 600 m.

Výhodou pro kupujícího je, že při koupi této nemovitosti není žádná daň z převodu nemovitostí.

Budova je ve výstavbě a nastěhování je plánováno na jaro 2024.

Stavba je provedena z cihlových termo bloků. Fasáda má tepelnou izolaci z polystyrenu o tloušťce 10 cm. Podlahové krytiny jsou parkety a dlažba. Okna jsou z PVC materiálu s elektrickými roletami. V celém bytě je podlahové topení pomocí tepelných čerpadel. Navíc jsou všechny místnosti klimatizované.

Všechna parkovací místa mají vlastní přípojku na elektřinu a vodu.

Vstupní dveře do bytu jsou bezpečnostní a protipožární.

Privlaka je malá rybářská a turistická obec vzdálená pouhých 15 minut jízdy od města Zadar, nachází se na rozsáhlém písečném poloostrově mezi královským městem Nin a ostrovem Vir. Čisté moře a dlouhé, mělké písečné zátoky jsou ideální pro naprostou relaxaci. Obec nabízí veškeré potřebné vybavení pro pohodlný a kvalitní život: obchody, restaurace, poštu a ambulanci. Milovníci sportu a rekreace, kteří se chtějí věnovat plachtění nebo surfování, najdou svůj ráj v blízkých osadách. Vše, co potřebujete pro klidnou a relaxační rodinnou dovolenou ve středomořském stylu, zde najdete.

Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
96 m2
Užitná plocha
94.71 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00