krásný dům s velkým pozemkem, klidná lokalita, Aledo, Španělsko

Aledo, Španělsko – ID 7002
189 000 € ≈ 4 714 605 Kč
Plocha 25958 m2
Dispozice 4+kk
Moře 50 000 m
Stav Volné

Nabízíme vám krásný venkovský dům o rozloze 147 m se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, vířivkou a spoustou prostoru pro instalaci vlastního soukromého bazénu, který se nachází v Aledu v Murcii. Tato nemovitost se nachází na vyvýšeném pozemku o rozloze 25 958 m2, který je částečně oplocený a nabízí krásnou upravenou zahradu se spoustou stromů, keřů a výběrem olivovníků. Tato nemovitost nabízí úžasný panoramatický výhled na okolí hory, krajinu a je blízko samotné obce.

Při vstupu do nemovitosti máte štěrkovou příjezdovou cestu s přístřeškem pro auto a venkovním úložným prostorem. Na straně je krásná venkovní kuchyně s grilem a venkovní technická místnost. Krytá terasa s výhledem do zahrady a na hory je částečně prosklená s krásným dřevěným trámovým stropem. Jedná se o velmi klidné místo pro relaxaci a stolování pod širým nebem. Po vstupu do domu máme prostorný otevřený obývací pokoj a jídelní kout s krbem na dřevo. Majitelé přidali boční nástavec, který je nyní velkou kuchyní/jídelnou ve venkovském stylu se spoustou úložného prostoru a dlážděnou pracovní plochou. Odtud vedou dveře, které vás zavedou na zahradu a na příjezdovou cestu, a boční schody, které vedou na velkou střešní terasu s úžasným výhledem. Z kuchyně máme v přízemí ložnici / kancelář s volně stojící skříní a je plně zařízený. Vedle otevřeného salonku / jídelny máme prostornou koupelnu se sprchovým koutem a dokončenou v moderním standardu.

Z obývacího pokoje máme schody do nejvyššího patra, kde máme další dvě ložnice a koupelnu. Hlavní ložnice je velmi prostorná s volně stojícími skříněmi a šatnou. Tato ložnice má střešní okno nad postelí, skvělé pro počítání hvězd, než půjdete spát. V další ložnici jsou také volně stojící skříně a také střešní okno. Koupelna v patře je rovněž velmi prostorná a nabízí vanu a sprchový kout se skleněnými zástěnami.

Venku máme letní kuchyň s grilem a velkou dřevěnou pergolu s výhledem na hory; jaké úžasné posezení, kde se můžete usadit a relaxovat a zároveň si užívat středomořského životního stylu. Nachází se zde i velká dřevěná kůlna, do které lze uložit zahradní nábytek a polstry.

Nemovitost je napojena na elektřinu a voda je napojena na soukromou vodárenskou společnost.

Umístění Aleda v přírodním parku Sierrra Espu a přirozeně znamená, že se Aledo nachází v oblasti velké malebné krásy, kterou si milovníci přírody, kteří tuto oblast navštíví, určitě užijí.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
25958 m2
Pozemek
25958 m2
Užitná plocha
147 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
147 m2
Parkování
Ano
Obchod
6 km
Lékař
10 km
Kavárna
7 km
Restaurace
910 m
Bar
6 km
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00