Krásný moderně zařízený apartmán 300 metrů od Rivi v Medulině

Medulin, Medulin, Chorvatsko – ID 12264
323 000 € ≈ 7 991 020 Kč
Plocha 94 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/3
Moře 450 m
Stav Volné
Období Celoroční

Krásný, moderně zařízený apartmán v Medulinu, pouhých 300 metrů od Rivi s blízkým přístupem ke všem potřebným zařízením.

Tento prostorný byt je ideální pro rodiny, ale díky své vynikající poloze je také skvělou volbou pro turistický pronájem.

Byt se skládá z vstupní chodby, 2 ložnic, 2 koupelen, kuchyně s prostorným obývacím pokojem, toalety a velké terasy s úchvatným výhledem na moře a krásnými západy slunce. K bytu náleží také 2 parkovací místa. Výborná poloha pouhých 300 metrů od hlavní promenády v Medulině poskytuje ideální spojení s okolím.

Vytápění je zajištěno podlahovým/radiátorovým topením na plyn nebo invertorovou klimatizací. Nábytek je navržen na míru, moderně a kvalitně vybavený. Tento byt je ideální nejen pro rodinné bydlení, ale díky své vynikající také jako investice pro turistický pronájem. Nejedná se pouze o bydlení, ale o životní styl.

Medulin je na seznamu předních center istrijského cestovního ruchu a je jedním z 20 nejznámějších jadranských letovisek. Dynamický rozvoj této kdysi malé rybářské vesnice byl umožněn její výjimečnou polohou a mírným středomořským podnebím. Návštěvníci Medulinu si mohou užít poklidnou a jedinečnou krajinu nebo strávit dynamickou dovolenou s vynikající nabídkou tohoto turistického centra. Ideální pro všechny vodní sporty, ale můžete si užít všechny ostatní sportovní a rekreační aktivity díky mírnému zimnímu období, středomořskému podnebí a bohaté sportovní infrastruktuře.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování, včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Podlaží
3
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
94 m2
Užitná plocha
90 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
170 m
Lékař
410 m
Kavárna
340 m
Restaurace
50 m
Bar
30 m
Škola/školka
540 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00