Krásný penthouse 3+kk s nádhernou polohou a výhledem na moře a Korfu, Saranda, Albánie

Saranda, Albánie – ID 5067
378 000 € ≈ 9 429 210 Kč
Plocha 340 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 9/9
Moře 150 m
Stav Volné

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

Inzerovaná cena pokrývá všechny náklady spojené s vyřízením procesu koupě nemovitosti, včetně právního servisu, notářských poplatků (notářských daní, daně z převodu) a poplatku za advokátní úschovu.

Nabízíme vám krásný penthouse s nádhernou polohou v blízkosti hlavní silnice v Sarandě, o rozloze 3+kk s fantastickým výhledem na moře, v Saranda, Albánie. Celková plocha je 340 m2. Je situovaný v 9 patře z celkem 9, v budově s výtahem. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s krbem, dvě ložnice, dvě koupelny s toaletou a prostorná veranda s výhledem na město a ostrov Korfu (Řecko). Tato nemovitost má plný výhled na moře z obývacího pokoje i ložnic. Penthouse se prodává nezařízený, ale pomůžeme vám ho rychle a pohodově zařídit. Okolí budovy je velmi klidné a většinou je obydleno rodinami. Budova z roku 2012, ve které je penthouse situován má kvalitní povrchovou úpravu a je zde k dispozici výtah. Nachází cca 150 m od moře. Ideální místo poblíž obchodů a restaurací. Orientace: východo-západ.

Investujte v rozvojové zemi s velmi výhodnými podmínkami a Jadranem s nádhernými plážemi jako v Chorvatsku. Teď je ta správná chvíle. Chcete ochránit vaše finance před inflací? Chcete si užívat a přitom vydělávat? Jsme české s.r.o. s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Řídíme se heslem - Náš vztah koupí nekončí, ale teprve začíná. Nabídneme vám širokou škálu poprodejních služeb (pronájem, údržba, rekonstrukce...). Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Saranda je jedním z nejpůvabnějších měst albánské riviéry a během letních měsíců to vypadá, jako by se sem polovina Tirany přesídlila, aby si užila rušnou pláž a rušnější noční život podél své přímořské promenády plné davů. To, co bylo kdysi ospalou rybářskou vesnicí, je nyní prosperujícím městem, a přestože Saranda v posledních dvou desetiletích ztratila mnoho ze svého kouzla, zachovala si mnoho ze svého charismatu. Saranda je skvělou základnou pro objevování pláží v okolí, jako jsou pláže Pulebardhat, Pasqyrat, Manastiri atd., nebo můžete navštívit Ksamilbeaches a Butrint světového dědictví UNESCO, pokud máte vlastní vozidlo nebo také můžete využít taxík či MHD. Název města pochází z Ayii Saranda, raného kláštera zasvěceného 40 svatým; jeho vybombardované zbytky (včetně některých dochovaných fresek) jsou stále vysoko na kopci nad městem. Ale také malý zámek Lekursi, který nabízí nádherný výhled a dobrou restauraci nebo klášter svatého Jiří velmi dobře zachovalý a zrestaurovaný. Město se ve čtyřicátých letech během druhé světové války nazývalo Porto Edda po Mussoliniho dceři. Saranda má dobré spojení s křižníky, které přijíždějí z celého světa a Korfu (řecké město před Sarandou), v létě je pro své klima, jídlo a krásu plné turistů ze severských zemí nebo zemí východní Evropy.

Podlaží
9
Počet podlaží
9
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
340 m2
Užitná plocha
340 m2
Terasa
Ano
Obchod
160 m
Lékař
220 m
Kavárna
90 m
Restaurace
130 m
Bar
30 m
Škola/školka
450 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00